• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Poludnie

Znalezionych ofert: 484

15471654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19318720 15471654 Dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z 2000 roku w pobliżu parku niedaleko ulicy Wiatracznej. Mieszkanie o powierzchni 45,5m2 posiada 2 balkony z nimi powierzchnia to 51,2m2Kuchnia w aneksie. Duża łazienka z wanną. W przedpokoju znajduje si...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (15 630 zł/m2)

2
1
46 m2
2000
15422010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18196375 15422010 Dwupokojowe, przestronne mieszkanie w budynku z 2001 roku na zamkniętym strzeżonym osiedlu.Mieszkanie do remontu, było wynajmowane (zdjęcia przed najmem). Salon połączony z kuchnią (25m2), sypialnia (13m2), duża łazienka (8m2)i garderoba (3m2).Nie ma...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (13 125 zł/m2)

2
1
56 m2
2001
15512039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20154175 15512039 Dwupokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z lat 50tych na ul. Niekłańskiej na Saskiej Kępie.Mieszkanie dwustronne, kuchnia i jeden pokój na wschód, salon z balkonem na zachód.Mieszkanie częściowo do remontu lub odświeżenia, zachowany orygin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 292 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15577710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21707475 15577710 Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2 w budynku z 2009 roku. Salon z wyjście, na balkon, kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową.W mieszkaniu 3 szafy.Kuchnia i łazienka kompletnie umeblowane. Miejsce postojowe w...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (23 939 zł/m2)

2
-
33 m2
2009
15598666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22148496 15598666 Mamy przyjemność zaprezentować warszawski dom dla wymagających – dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfort i przestrzeń, ale również unikalny klimat miejsca, w którym żyją. Jeśli szukasz najwyższej jakości życia i wyjątkowego o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 000 PLN (16 709 zł/m2)

7
3
238.8 m2
1987
15412242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17952940 15412242 Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny budynek w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - Jeśli szukasz miejsca na swoje biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie! &...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 185 000 PLN (17 084 zł/m2)

12
-
303.5 m2
1987
15412218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17952334 15412218 Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny dom w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - Jeśli szukasz dla siebie i swojej rodziny ogromnej przestrzeni w dobrze skomunikowanym miejscu, to ta oferta jest idealna ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 185 000 PLN (17 084 zł/m2)

12
3
303.5 m2
1987
15535601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20731458 15535601 Zapraszam do odkrycia 2 pokojowego Apartamentu wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 48 m2 położonego na Saskiej Kępie. To doskonała propozycja dla singla lub pary jak i inwestora w kontekście pewnego, stabilnego wynajmu.LOKALI...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (19 479 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15636989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22975713 15636989 Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w otoczeniu zieleni? Chcesz mieć swój własny kawałek ogródka, gdzie dzieci mogą się bawić, a Ty odpoczniesz po długim dniu? To mieszkanie może być spełnieniem Twoich marzeń!✅ MIESZKANIE* Powi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 728 zł/m2)

3
1
50.8 m2
1960
15524359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20481472 15524359 REZERWACJA!!!Apartamenty Zapałczana – kameralna inwestycja na Pradze Południe.W dobrej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od ulicy Szaserów, powstała kameralna inwestycja – Apartamenty Zapałczana. To nowoczesne, spokojne osiedle z 2019 roku, składają...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 054 000 PLN (18 642 zł/m2)

3
1
56.54 m2
2019
15626928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22756067 15626928 Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż przy ul. Majdańskiej 13 na Pradze Południe. Jeśli szukasz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!MIESZKANIEMieszkanie znajduje si...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (14 142 zł/m2)

2
1
36.7 m2
1985
15552748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21028996 15552748 Słoneczne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dobrą energią i dużym potencjałem. Lokalizacja:  Praga-Południe, przy ul. Wspólna Droga 15.MIESZKANIE  Prezentowana nieruchomość mieści się na czwartym piętrze jedenast...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 583 zł/m2)

2
1
48 m2
1967