• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 603

15379225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny na biuro, usługi lub pod wynajem 17231799 15379225 Do kupienia lokal handlowo-usługowy 58,11 m2 parter10 z windą w budynku z 1963r., Śródmieście Północne.Stan do remontu, idealny na biuro, salon piękności, salon tatuażu, biuro lub inwestycyjnie pod wynajem.Lokal to:* trzy pokoje;* aneks kuchenny;* ła...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (13 276 zł/m2)

3
-
58 m2
1963
15666925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal z witrynami, dwa wejścia 23591131 15666925 Na sprzedaż lokal  120m2, parter3 w budynku z 2013 r., Stare Włochy. W stanie deweloperskim, duża witryna, dwa wejścia, miejsce na szyld. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, małą gastronomię.Lo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
120 m2
2013
15609865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki, narożny, 2-poziomowy lokal z klimą 22393441 15609865 Na sprzedaż narożny, dwupoziomowy lokal 178 m2, z witrynami, parter i -14, w budynku z 1990 r., Śródmieście, Muranów.Sprzedawany z wysokiej jakości meblami i wyposażeniem, gruntownie odświeżony. Doskonały na siedzibę firmy, biuro rachunkowe, biuro dl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (16 798 zł/m2)

7
-
178 m2
1990
15854221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071852 15854221 ENGLISH VERSION BELOW Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Wołomina. Solidny i funkc...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 380 000 PLN (4 751 zł/m2)

7
5
501 m2
2000
15862381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komórka lokatorka w części apartamentowej 27225017 15862381 Mamy przyjemność zaproponować komórkę lokatorską na sprzedaż przy ul. Szyprów w części apartamentowej na Marinie Mokotów. Komórka ma 2,58 m2 i jest usytuowana na kondygnacji -1. Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia nieruchomości w dowolnym dla Pa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 000 PLN (27 500 zł/m2)

1
-
2 m2
2005
15898024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 28020606 15898024 Na sprzedaż funkcjonalny obiekt o szerokich możliwościach wykorzystania, położony przy trasie DK12 w Przysusze. Nieruchomość od wielu lat funkcjonowała jako ceniona restauracja, sala bankietowa oraz hotel, budując rozpoznawalność i renomę w regionie....

Przysucha (Mazowieckie, gm. Przysucha)

1 500 000 PLN (2 143 zł/m2)

11
-
700 m2
1986
15669942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23624200 15669942 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Zainwestuj w gotowy kompleks usługowo-mieszkalny w sercu Piastowa!Szukasz miejsca pod biznes, który od razu zacznie zarabiać? A może planujesz rozwój i szukasz przestrzeni z potencjałem? Ta nieruchomość to strzał w d...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 300 000 PLN (6 101 zł/m2)

11
-
377 m2
1960
15894434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27942651 15894434 NOWOCZESNY, REPREZENTACYJNY, W PEŁNI WYPOSAŻONY BUDYNEK BIUROWY - WIELOFUNKCYJNY Z CZĘŚCIĄ MAGAZYNOWĄ• Eleganckie pomieszczenia - boxy biuroweserwisowe przeszklone - konstrukcja aluminiowo -szklana.• Podwieszane sufity.• Ot...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 100 000 PLN (13 430 zł/m2)

1
-
901 m2
2018
15879083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hale na sprzedaż 27607728 15879083 Do sprzedaży prezentuję nieruchomość zabudowaną halami oraz częścią mieszalną.Powierzchnia budynku to 700 m2 na działce 94400 m2 położona w miejscowości Świdno w gminie Wierzbno, jest to powiat węgrowski.Nieruchomość idealna pod transport spedycję .I...

Świdno (Mazowieckie, gm. Wierzbno)

2 590 000 PLN (3 700 zł/m2)

11
-
700 m2
2012
15889521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
** Magazyn | Na Sprzedaż | 2 bramy | Nadarzyn ** 27851955 15889521 Oferujemy na sprzedaż moduł magazynowo-usługowy o pow. 450 m2 położony w miejscowości Stara Wieś kNadarzyna. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 0.43 ha i jest w trakcie realizacji - termin oddania do użytkowania 06.2026. Istnieje możliwo...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (4 442 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15881020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne Moduły Magazynowe Na Sprzedaż-3km od S8 27620622 15881020 Na sprzedaż nowoczesne moduły magazynowo-usługowe o pow. 225 m2 położone w nowopowstającym obiekcie w miejscowości Stara Wieś kNadarzyna. Nieruchomość składa się z 8 modułów, usytuowana jest na działce o powierzchni 0.43 ha i jest w trakcie realizacj...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 049 000 PLN (4 662 zł/m2)

11
-
225 m2
-
15878917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL NA SPRZEDAŻ - WOLA KOŁO - STABILNY NAJEMCA 27602502 15878917 [OPIS OGÓLNY] Oferujemy na sprzedaż lokal w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Znajduje się on na parterze pawilonu handlowo-usługowego przy skrzyżowaniu ulicy Obozowej i Deotymy na warszawskim Kole.W lokalu działa stabilny i długoletn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (10 069 zł/m2)

11
-
144 m2
-