• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie Wojcieszyn Sielska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wojcieszyn i Sielska

Znaleźliśmy 614 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Mazowieckie

15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15875102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27525529 15875102 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość usługową z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną bezpośrednio przy głównej drodze asfaltowej w miejscowości Chmielewo 40, powiat Pułtuski. Budynek usługowy o powierzchni ok. 85 ...

Chmielewo (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

399 000 PLN (4 694 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15884769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27711243 15884769 Kameralny budynek magazynowo - biurowy mieszczący się przy głównej arterii komunikacyjnej Białołęki, przy ul. Modlińskiej.1. Zagospodarowana działka o powierzchni 1646m2 zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy 2. Budynek 993,2m2 pow. użytkowej jedno...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 100 000 PLN (10 171 zł/m2)

1
-
993 m2
2012
15763271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25420810 15763271 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana, położona w Nowym Kamieniu (powiat płocki, gmina Gąbin), dotychczas wykorzystywana jako zakład produkcyjno-magazynowy. Obiekt posiada ugruntowaną lokalizację w regionie, z dogodnym dojazdem oraz możliwością dalszej...

Gąbin (Nowy kamień) (Mazowieckie, gm. Gąbin)

1 650 000 PLN (1 685 zł/m2)

1
-
979 m2
1979
15672819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23696120 15672819 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w okolicy Serocka – idealna na kontynuację działalności lub własny biznes!Do sprzedaży funkcjonujący sklep spożywczy zlokalizowany na działce o powierzchni 796 m². Zabudowę stanowi:sklep o powierzchni 317 m² (w tym ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

999 000 PLN (3 151 zł/m2)

1
-
317 m2
1990
15656406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 23411323 15656406 Na sprzedaż pięknie położona rolna nieruchomość siedliskowa z lasem.Gospodarstwo o łącznej pow. 4,57 ha plus 0,82 ha lasu w skład którego wchodzą stary dom drewniany, drugi dom drewniany w stanie surowym zamkniętym, budynki gospodarcze: stodoła drewn...

Głuchów (Mazowieckie, gm. Mordy)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15848254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935179 15848254 Biuro 3 piętra, w małym, kameralnym budynku (7 pięter) z recepcją na parterze i podziemnym parkingiem. W budynku recepcja na parterze, dwie windy. Lokal ma dwa osobne wejścia więc można go traktować jako jeden lub podzielić na dwa niezależne. Standar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 000 PLN (20 621 zł/m2)

1
-
354 m2
-
12840435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85872 12840435 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości którą jest Hotel - Dom - Pensjonat - Inwestycja - Lokata Poprowadzenie inwestycji przynosi co miesiąc czyste dochody rzędu 30.000 zł miesięcznie . Inwestycja położona jest na działce 1000m na pograniczu ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

12
-
500 m2
2008
15889927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864640 15889927 Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny na nowoczesnym osiedlu premium, zasiedlonym przez mieszkańców od 2018 roku. Lokal znajduje w Inwestycji się na dolnym Mokotowie, w budynku o podwyższonym standardzie, niedaleko metra przystanek Metro Wilanowska....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 845 000 PLN (24 526 zł/m2)

5
-
116 m2
2017
15889926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864639 15889926 Oferujemy do sprzedaży frontowy lokal usługowy w znakomitej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej.Powierzchnia: 121.59 m²Wejścia: 2 niezależne wejścia od poziomu ulicyWysokość: 3,7 mWitryny: bardzo duże, doskonała ekspozycja i widoczność ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 153 000 PLN (26 058 zł/m2)

2
-
121 m2
2025
15854271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072668 15854271 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
-
52 m2
1930
15829036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26622672 15829036 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025