• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Królewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Królewska

Znaleźliśmy 311 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Warszawa Mazowieckie

13490323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97591 13490323 Lokal użytkowy 73.5m2 na I piętrze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Duże witryny. Ekspozycja reklam na całe Rondo Wiatraczna.Lokal usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych.Duży ruch pieszy i samochodowy.Największy węzeł komunikacyjny ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (13 565 zł/m2)

7
-
73.5 m2
2001
15664224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal usługowy Marina Mokotów 23546907 15664224 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów zamieszkuje ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
15785743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25891322 15785743 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIWyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z 1938 roku, tuż przy Nowym Świecie.Podstawowe informacje:Czteropokojowe mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (22 941 zł/m2)

4
-
85 m2
1938
15777230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25732703 15777230 Opiekun oferty:Ernest Rebelskitel. 602 101 602Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.Podstawowe informacje:Oferta sprzedaży dotyczy lokalu mieszkalnego użytkowanego jako lokal b...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
-
106 m2
2002
15686463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23942893 15686463 Lokal 3-pokojowy w przedwojennej kamienicy o powierzchni 70,6 m², położony na 1. piętrze na Starym Mokotowie przy ul. Puławskiej. Część zamieszczonych zdjęć to wizualizacje przedstawiające stan faktyczny bez obecnego umeblowania. NIERUCHOMOŚĆ: 3 ni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 900 PLN (16 900 zł/m2)

3
-
71 m2
1935
15867840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27352761 15867840 Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, oferująca doskonałą infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cicha i zielona okolica zapewnia komfort życia, a liczne parki i tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15058304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8485677 15058304 Miejsce parkingowe na strzeżonym parkingu podziemnym. U zbiegu ulic Kasprzaka i Wolskiej, w pięknym, podziemnym parkingu znajduje się idealne dla Twojego samochodu miejsce parkingowe:- równe- gładkie- wysokie- czyste- ciepłe- doskonale doświetlone- c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN

11
-
13 m2
-
15843096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26806982 15843096 Niezależny obiekt biurowy 825m 2 na dużej działce 4600m2 na Ursynowie w Pyrach, z możliwością realizacji większych inwestycji. Świetna lokalizacja, w pobliżu inne obiekty handlowe i usługowe, wjazd na autostradę A2, przystanki autobu...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 000 PLN (32 727 zł/m2)

11
-
825 m2
1997
15765961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
metro-świetna lokalizacja- do adaptacji 25494674 15765961 Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu.Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługową, medyczną lub biurową.Charakterystyka lokalu:Stan: deweloperski (po in...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

1
-
141 m2
2001
15771954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25597702 15771954 Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy w samym sercu Śródmieścia z Najemcą.Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji – w centrum miasta, w otoczeniu biur, sklepów, restauracji i punktów usługowych. Opis lokalu • Powierzc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 920 480 PLN (32 073 zł/m2)

12
-
777 m2
1950
15556527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21142505 15556527 Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy spożywcze, punkty usługowe, Park Szczęśliwicki. Bardzo dobra komunikacja ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

375 000 PLN (11 719 zł/m2)

11
-
32 m2
1981
15349899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal medyczny na Ursynowie, w pełni wykończony 16521058 15349899 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy zaprojektowany przez znanego warszawskiego architekta, znajdujący się na Ursynowie, Warszawa, mazowieckie. Dostępny do sprzedaży od teraz.Lokal ma powierzchnię 164 m2 i znajduje się na jednym pozi...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 270 000 PLN (19 939 zł/m2)

11
-
164 m2
-