• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie Maków Nowy Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nowy, Maków i Kasztanowa

Znaleźliśmy 615 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Mazowieckie

15872864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27502942 15872864 Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, Kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 PLN, co przekłada się na 9 921 PLN za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127 m² (61m² parter i 66m² przyziemie), idealny pod usługi, sklep, wete...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (9 921 zł/m2)

2
-
127 m2
1994
15202443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12473659 15202443 Piękny park ze stawem - 1,04 ha z dwoma, nowymi budynkami w stanie surowym do własnej aranżacji. Nowoczesny technologicznie budynek główny, posadowiony na fundamentach dziewiętnastowiecznej dworskiej „rządcówki”, stylistycznie odwołuje się do cech ta...

Ustanów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

5 200 000 PLN (5 702 zł/m2)

11
-
912 m2
2017
15848287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26935384 15848287 Nowy lokal usługowy w odbudowanym dworku. Nadaje się na Gastronomię lub inne przeznaczenie.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Oferta wysłana z programu dla biu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (16 304 zł/m2)

1
-
92 m2
-
15848254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935179 15848254 Biuro 3 piętra, w małym, kameralnym budynku (7 pięter) z recepcją na parterze i podziemnym parkingiem. W budynku recepcja na parterze, dwie windy. Lokal ma dwa osobne wejścia więc można go traktować jako jeden lub podzielić na dwa niezależne. Standar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 000 PLN (20 621 zł/m2)

1
-
354 m2
-
12840435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85872 12840435 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości którą jest Hotel - Dom - Pensjonat - Inwestycja - Lokata Poprowadzenie inwestycji przynosi co miesiąc czyste dochody rzędu 30.000 zł miesięcznie . Inwestycja położona jest na działce 1000m na pograniczu ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

12
-
500 m2
2008
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15889927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864640 15889927 Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny na nowoczesnym osiedlu premium, zasiedlonym przez mieszkańców od 2018 roku. Lokal znajduje w Inwestycji się na dolnym Mokotowie, w budynku o podwyższonym standardzie, niedaleko metra przystanek Metro Wilanowska....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 845 000 PLN (24 526 zł/m2)

5
-
116 m2
2017
15889926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27864639 15889926 Oferujemy do sprzedaży frontowy lokal usługowy w znakomitej lokalizacji Mokotowa, przy ul. Wołoskiej.Powierzchnia: 121.59 m²Wejścia: 2 niezależne wejścia od poziomu ulicyWysokość: 3,7 mWitryny: bardzo duże, doskonała ekspozycja i widoczność ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 153 000 PLN (26 058 zł/m2)

2
-
121 m2
2025
15854271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27072668 15854271 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
-
52 m2
1930
15829036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26622672 15829036 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny nowoczesny obiekt produkcyjno - biurowo - usługowy o powierzchni 2200 m2 wykonany w nowoczesnej technologii i najnowszych standardach położony przy ulicy Daniszewskiej w War...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 000 PLN (10 455 zł/m2)

1
-
2200 m2
2025
15764143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy Lokal Gastronomiczny w Sercu Warszawy - 25439710 15764143 Wyjątkowy Lokal Gastronomiczny w Sercu Warszawy - ul. WilczaZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej części Śródmieścia, przy ulicy Wilczej, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Mokotowskiej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 522 500 PLN (30 150 zł/m2)

3
-
150 m2
1912
15873075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała inwestycja w najem krótkoterminowy 27511910 15873075 Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna. Całkowita powierzchnia lokalu to 57,5m2 oraz dodatkowo 6,5m2 piwnica.Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy z własną łazienką i aneksem kuchennym. Są to w pełni wyposażone lokal...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 930 zł/m2)

11
-
57 m2
1959