• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Dźwigowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dźwigowa

Znaleźliśmy 471 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Warszawa Mazowieckie

15379082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komercyjna działka w ruchliwej okolicy 17231627 15379082 Do sprzedaży działka usługowo-mieszkaniowa 700m2, przy ul. Bronowskiej, Wawer Las.Obowiązuje MPZP, działka oznaczona jako L7.1UMN.Bardzo dobre położenie, bezpośrednio przy Biedronce i centrum handlowym, w którym mieści się między innymi Pepco, Rossma...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 000 PLN

-
-
700 m2
-
14052769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 102685 14052769 DLA DEWELOPERA...Działka w tzw Zielonej Białołęce w pobliżu ulicy Krzei. Brak planu zagospodarowania. Trzeba występować o warunki zabudowy. W okolicy zabudowa bliźniacza. 11 445 m 2 o dogodnych wymiarach 28 m szerokości ( zwęża się do 25) , 440 m dłu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 156 000 PLN

-
-
11445 m2
-
15752747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25174367 15752747 Działka na skraju Puszczy Słupeckiej, 10307 m, składająca się w sumie z 6 oddzielnych parceli.Powierzchnia biologicznie czynna : 70 %, powierzchnia zabudowy : 15 %, wysokość w kalenicy 10m.Można dokupić dodatkowe 10000 m w tej samej linii zabudowyZam...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN

-
-
10307 m2
-
15090843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9545453 15090843 Działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, tuż przy samym Parku w Powsinie - Las Kabacki.Rodzaj działki: usługowo - budowlanaUdogodnienia:- blisko pętli autobusowej. Jeden bezpośredni autobus do samego centrum. - 10 minut pieszo do Lasu Kabackiego-...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 739 800 PLN

-
-
2884 m2
-
10279211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4220209 10279211 Działka inwestycyjna Okęcie - Włochy, OKAZJA CENOWA Działki przy obwodnicy południowej Warszawy dogodne położenie dla prowadzenia działalności gospodarczej, miejsce świetnie skomunikowane: szybki wjazd na obwodnicę południową, na Aleję Krakowską i ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN

-
-
1754 m2
-
15881919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27653416 15881919 Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla tego t...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN

-
-
3759 m2
-
15876963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27559280 15876963 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż działka budowlano-leśna, położona przy samej granicy lasu, w otoczeniu domów jednorodzinnych, przy ul. Polany w Aleksandrowie, Wawer. Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (578 zł/m2)

-
-
2766 m2
-
15848178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934916 15848178 Działka budowlana o powierzchni 1593 m², położoną w zielonej i spokojnej części Warszawy – dzielnicy Wawer, rejon Zbójna Góra.Media: prąd, woda, gaz – do łatwego podłączenia.Dojazd: droga utwardzona.Kształt działki: prostokątny, idealny pod zabudowę ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN

-
-
1593 m2
-
14917810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4677388 14917810 Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu 1994m2.Cicha, spokojna, malownicza okolica.Na tyłach działki łąki i zadrzewienia ( 884m2), część również na działce. Działka w trzeciej linii zabudowy.600m do przystanku, 1,5km do najbliższych sklepów. . ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 196 000 PLN

-
-
1993 m2
-
15575231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21644497 15575231 Działka niezabudowana o powierzchni 1625 m2, położona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, okolice ulicy Dębowej. Gaz, prąd w odległości ok. 100m. Brak kanalizacji.Piękna, spokojna, zielona okolica. Wokół zabudowa jednorodzinna.Można kupić więcej przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN

-
-
1625 m2
-
15595963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22088844 15595963 Znakomicie zlokalizowana działka (ok. 1976 mkw) przy Alejach Jerozolimskich (węzeł Warszawa Salomea).Zgodnie z informacją z Zarządu Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, teren na którym znajduje się działka jest na obszarze: - J.15 U-HB określonym jako t...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 580 001 PLN (1 812 zł/m2)

-
-
1976 m2
-
15831897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26700853 15831897 Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 658 m2, zabudowana dwoma budynkami będącymi w bieżącej eksploatacji. Do nieruchomości dołączony jest gotowy projekt przebudowy i połączenia budynków, który obejmuje: - 6 lokali mieszkalnych - taras ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 000 PLN

-
-
658 m2
-