• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Teodorów Gajowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Teodorów i Gajowa

Znaleźliśmy 5,093 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15721896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608612 15721896 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 503 mkw., położona w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (566 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15878214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591300 15878214 Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno.Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku miasta. Okolica jest bardzo cicha i spokojna z dużą ilością p...

Rogóźno (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

124 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
902 m2
-
15858452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149366 15858452 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 000 PLN (232 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
14776074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188841 14776074 Ta działka doskonale nadaje się pod budowę osiedla domków jednorodzinnych-wszystkie media w drodze. Działka w Mrokowie o pow. 9225m2, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33x280, a do tego wszystkie media w drodze.Dużym atutem lokalizacji jest poło...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 300 000 PLN (358 zł/m2)

-
-
9225 m2
-
15897633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007550 15897633 Adres: Zgorzała, ul. Postępu Powierzchnia: 3276 mkw Położenie: prostokątna Rodzaj: budowlana z MPZP Cena: 1.750.000 zł Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka prostokątna, przestrzałowa. Wymiary ok 18m x 182 m. Sprzedawany ob...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 750 000 PLN

-
-
3276 m2
-
15870585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27432726 15870585 Na sprzedaż atrakcyjna działka letniskowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w zielonej i spokojnej okolicy w pobliżu miejscowości Urle – jednej z najbardziej cenionych lok...

Urle (Mazowieckie, gm. Jadów)

198 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15840448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26775075 15840448 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8000 m2Dojazd asfaltem, wszystkie media miejskie przy działce tj: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania:- przeznaczenie podstawowe usługi w zakresie: rzemio...

Święcice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 750 000 PLN

-
-
8016 m2
-
15745341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25056052 15745341 Wyjątkowe działki pod budowę domów Grodzisk, gm. ZbuczynTwoje miejsce na ziemi lub pewna inwestycja kapitałuSzukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Prezentujemy ...

Grodzisk (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

645 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10726 m2
-