• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Stasi Las Główna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stasi, Las i Główna

Znaleźliśmy 5,092 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15876956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27559307 15876956 Do kupienia działka budowlana 1200 m2, Nadarzyn. Spokojna i zielona okolica, blisko lasu, niedaleko strumyk, w sąsiedztwie kameralna zabudowa jednorodzinna.Działka w kształcie trapezu, zadrzewiona, nieogrodzona, jest bezpośredni dostęp do drogi publi...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

580 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15865702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Józefów, las, rzeka. 27304874 15865702 Do kupienia działka budowlana  z potencjałem 2180 m2, Józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho i spokój, blisko rzeka Świder (300m). Jest możliwość dokupienia sąsiedn...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 595 000 PLN

-
-
2180 m2
-
15790192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka z domem, 700 m do Narwi 25957386 15790192 Do kupienia działka zabudowana 2758 m2, Dyszobaba, gmina Różan.Nieruchomość rekreacyjno-letniskowa, budynki do odświeżenia, znakomita propozycja dla rodziny lub pary. Na działce piętrowy budynek mieszkalny, zaadaptowany budynek gospodarczy z pokojem ...

Dyszobaba (Mazowieckie, gm. Różan)

440 000 PLN

-
-
2758 m2
-
15639156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad Czarną 23032364 15639156 Do kupienia działka rolna 1738 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokata...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

347 600 PLN

-
-
1738 m2
-
15639168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu nad rzeką 23032362 15639168 Do kupienia działka rolna 3.699 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokat...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

739 800 PLN

-
-
3699 m2
-
15379082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komercyjna działka w ruchliwej okolicy 17231627 15379082 Do sprzedaży działka usługowo-mieszkaniowa 700m2, przy ul. Bronowskiej, Wawer Las.Obowiązuje MPZP, działka oznaczona jako L7.1UMN.Bardzo dobre położenie, bezpośrednio przy Biedronce i centrum handlowym, w którym mieści się między innymi Pepco, Rossma...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 000 PLN

-
-
700 m2
-
15799898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26198496 15799898 Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [ENGLISH DESCRIPTION BELOW} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454 m², po...

Kątne (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

94 510 PLN (65 zł/m2)

-
-
1454 m2
-
15498795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19896040 15498795 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Dębe gmina Serock. Znakomicie usytuowany grunt u zbiegu drogi krajowej z drogą wojewódzką jest świetnym terenem o przezn...

Dębe (Mazowieckie, gm. Serock)

3 400 560 PLN (360 zł/m2)

-
-
9446 m2
-
15895502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962120 15895502 Działka budowlana na sprzedaż – 1635 m² – z asfaltem i ogrodzeniem mieszanym!Informacje ogólne:Na sprzedaż grunt o powierzchni 1635 m². Parcela ma regularny, płaski kształt, co daje szerokie możliwości zagospodarowania i planowania zabudowy.Układ i o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 750 PLN

-
-
1635 m2
-
15364910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prace Duże ładna dzialka budowlana 16894566 15364910 Działka położona w miejscowości Prace Male (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek autobusowy. Powierzchnia działki 1177 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodaro...

Prace Duże, x

299 000 PLN (254 zł/m2)

-
-
1177 m2
-
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-