• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Rumianka Orzechowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rumianka i Orzechowa

Znaleźliśmy 5,102 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15821181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26602895 15821181 Na sprzedaż: Dwie działki budowlane w spokojnej, zielonej okolicy idealne pod zabudowę jednorodzinnąOferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w cichej i kameralnej okolicy, objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzen...

Michałowice-Wieś (Mazowieckie, gm. Michałowice)

900 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15651287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23334843 15651287 Działka budowlana 4111 m² – Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4111m², położona w miejscowości Adamowizna, w gminie Grodzisk Mazowiecki (powiat grodziski), w bezpośre...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 398 000 PLN (340 zł/m2)

-
-
4111 m2
-
15881418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro 27630601 15881418 Działka budowlana, centrum Zacisza, MPZP, MetroZacisze, Targówek, Warszawa, mazowieckieAtrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta MPZP, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa- TargówekBez prowizji dla kupującego.Przedstawiam ofertę sprz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (2 767 zł/m2)

-
-
741 m2
-
10631875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TEREN INWESTYCYJNY PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ. 80570 10631875 UWAGA!!!Oferta dla inwestorów. Działka inwestycyjna  o pow. 42174 m2. Gmina Kowala kRadomia. Działka na odcinku około 80 m graniczy z Obwodnicą Południową Radomia. Znajduje się w odległości około 600 m od trasy E-7 Warszawa - Kielce - Kraków. Dojazd ...

Kosów (Mazowieckie, gm. Kowala)

4 217 400 PLN

-
-
42174 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
15472879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19348222 15472879 Do sprzedaży działka rolna o pow. 7,99 ha usytuowana w obszarze administracyjnym Budziska, gm. Halinów. Bardzo dobra lokalizacja. Pełny dostęp do infrastruktury, tereny zielone, blisko trasy S2, 40 km od Warszawy. Blisko Sulejówek, Okuniew, Wołomin, ...

Budziska (Mazowieckie, gm. Halinów)

7 900 000 PLN

-
-
79900 m2
-
15867894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27356713 15867894 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1432 m², położona w miejscowości Kuklówka Radziejowicka, gmina Radziejowice, powiat żyrardowski, woj. mazowieckie.Przeznaczenie terenu:Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:• symbol: 3...

Kuklówka Radziejowicka (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

280 000 PLN

-
-
1432 m2
-
15332530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16048736 15332530 SZCZEPANEK , GMINA TŁUSZCZ1 035 M2.....WYDANE WARUNKI ZABUDOWY.Ładna ,wymiarowa działka rolna ( klasa ziemi R-6) 1035 m2 w miejscowości Szczepanek ,gmina Tłuszcz.PKP KLEMBÓW około 6,6KM .Wymiary - 30 x 36m.Bok 30 m od drogi dojazdowej.Dojazd asfalt +...

Szczepanek (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

160 000 PLN

-
-
1035 m2
-
15558483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21235294 15558483 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1540 m2, zlokalizowaną w Podgórzu Parcelach gmina Mała Wieś powiat płocki, województwo mazowieckie - działka o numerze ewidencyjnym 18512Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzenn...

Podgórze-Parcele (Mazowieckie, gm. Mała Wieś)

169 400 PLN (110 zł/m2)

-
-
1540 m2
-
15529660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20588352 15529660 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę w kształcie trójkąta o powierzchni 25100m²Działka częściowo zadrzewiona.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomim...

Nowodwór (Mazowieckie, gm. Siennica)

1 255 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
25100 m2
-
15043926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 7915917 15043926 Działka o powierzchni 8980 metrów kwadratowych położona w miejscowości Adelin Działka rolna o powierzchni 8980 m 2 położona w okolicach Wyszkowa w miejscowości Adelin.Tylko u nasZapraszam do kontaktuMożliwość podłączenia do linii energetycznej,wodoci...

Adelin (Mazowieckie, gm. Zabrodzie)

324 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
8980 m2
-
15000596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6567494 15000596 Działka tuz obok rzeki Bug w cichej spokojnej okolicy Bardzo duża działka rolna o powierzchni 3700 metrów kwadratowych w powiecie wyszkowskim.Na nieruchomość gruntową jest doprowadzony prąd i woda miejska.Obok działki jest droga powiatowa, przy które...

Drogoszewo (Mazowieckie, gm. Wyszków)

260 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
3700 m2
-