• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Piotrkówek Mały Strzykulska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strzykulska, Piotrkówek i Mały

Znaleźliśmy 5,104 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15885928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podolszyn Nowy / działka pod dwa bliźniaki 27743832 15885928 PODOLSZYN NOWY I RASZYN I 1 199 000 zł I SPRZEDAŻ I 3200M2 I DZIAŁKANa sprzedaż działka położona  w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową . Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie ozna...

Podolszyn Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 199 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15870974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27450459 15870974 Do sprzedaży grunt o powierzchni 11223 m2 znajdujący się w miejscowości Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, teren w trakcie podziału na 8 mniejszych działek, o powierzchniach: -1000 m2- wymiary około 31,18x 31,8 m, -1000 m2 wymiary ...

Radziwiłłów (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 458 990 PLN (130 zł/m2)

-
-
11223 m2
-
15851007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyśmierzyce – działki leśne z bezpośrednim dostępe 27011321 15851007 INFORMACJE OGÓLNEPrzedmiotem sprzedaży są 2  działki leśne położona w mieście Wyśmierzyce bezpośrednio przy drodze asfaltowejLOKALIZACJA Wyśmierzyce gm. Wyśmierzyce pow. Białobrzeski  dz. nr  2413 z obrębu Wyśmierzyce  140106_4.0001.AR_6.2413dz. nr 2...

Wyśmierzyce (Mazowieckie, gm. Wyśmierzyce)

95 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15849086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka 1,53 ha przy asfaltowej drodze|Wyśmie 26958124 15849086 INFORMACJE OGÓLNEPrzedmiotem sprzedaży jest działka rolna częściowo zalesiona położona w Wyśmierzycach LOKALIZACJA Wyśmierzyce gm. Wyśmierzyce pow. Białobrzeski  dz. nr 1192 z obrębu Wyśmierzyce  140106_4.0001.AR_17.1192Działka rolna częściowo zalesi...

Wyśmierzyce (Mazowieckie, gm. Wyśmierzyce)

148 000 PLN

-
-
15318 m2
-
15870585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27432726 15870585 Na sprzedaż atrakcyjna działka letniskowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w zielonej i spokojnej okolicy w pobliżu miejscowości Urle – jednej z najbardziej cenionych lok...

Urle (Mazowieckie, gm. Jadów)

198 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15799338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185707 15799338 Oferta sprzedaży malowniczej działki w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z Warunkami Zabudowy! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie Parku Bolimowskiego. Działka znajduje się w serc...

Wiskitki (Sokule) (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

1 150 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
13951 m2
-
15845743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26866555 15845743 Podstawowe informacje    powierzchnia: 1200 m²    bezpośredni dostęp do drogi publicznej    otoczenie: nowa i luźna zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni________________________________________MPZP bezpieczeństwo i elastycznośćDziałka objęta miejscow...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

467 000 PLN (389 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15742069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24984342 15742069 Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem?  Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży dzi...

Zakrzewo (Mazowieckie, gm. Karniewo)

180 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15756847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25286186 15756847 Agencja Derbin Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o łącznej powierzchni około 5 ha, położoną w miejscowości Żyrów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Grunt stanowi niezwykłe...

Chynów (Mazowieckie, gm. Chynów)

1 550 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15696372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24116268 15696372 Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m² i 1035 m², cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki), położonych w bardzo komfortowej lokalizacji — przy ulicy Leśnej w ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

310 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15881418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro 27630601 15881418 Działka budowlana, centrum Zacisza, MPZP, MetroZacisze, Targówek, Warszawa, mazowieckieAtrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta MPZP, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa- TargówekBez prowizji dla kupującego.Przedstawiam ofertę sprz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (2 767 zł/m2)

-
-
741 m2
-
15792475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26019443 15792475 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4000 m2 w Maryninie koło Grodziska Maz.Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach od drogi ok 25 m, tył ok 39 m, boki ok 125 m.Działka przy gminne drodze utwardzonej.Na działce skrzynka z prą...

Marynin (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 190 000 PLN

-
-
4000 m2
-