• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Natalin Pastelowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pastelowa i Natalin

Znaleźliśmy 5,095 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15681003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23840511 15681003 Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu. 1551m2.Cicha, spokojna, malownicza okolica.Działka w drugiej linii zabudowy od dogi publicznej.600m do przystanku, 1,5km do najbliższych sklepów. . Możliwość dokupienia działki przylegającej o powierzchn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 086 000 PLN

-
-
1551 m2
-
15472879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19348222 15472879 Do sprzedaży działka rolna o pow. 7,99 ha usytuowana w obszarze administracyjnym Budziska, gm. Halinów. Bardzo dobra lokalizacja. Pełny dostęp do infrastruktury, tereny zielone, blisko trasy S2, 40 km od Warszawy. Blisko Sulejówek, Okuniew, Wołomin, ...

Budziska (Mazowieckie, gm. Halinów)

7 900 000 PLN

-
-
79900 m2
-
15891383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27896590 15891383 Na sprzedaż działkę budowlaną położoną w cichej i pełnej zieleni części miejscowości. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo i komfort życia, z jednoczesnym wygodnym dojazdem do miasta.Dojazd do nieruchomości zapewnia bezpośrednia...

Jaktorów-Kolonia (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

593 000 PLN

-
-
1978 m2
-
15885928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podolszyn Nowy / działka pod dwa bliźniaki 27743832 15885928 PODOLSZYN NOWY I RASZYN I 1 199 000 zł I SPRZEDAŻ I 3200M2 I DZIAŁKANa sprzedaż działka położona  w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową . Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie ozna...

Podolszyn Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 199 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15885307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27722682 15885307 Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia.To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd i spokojne otoczenie zabudowy jednorodzinnej.Na sprzedaż ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (327 zł/m2)

-
-
1220 m2
-
15881061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27621571 15881061 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2089 m², położona w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób prywatnych poszukujących terenu p...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

260 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15859907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27178542 15859907 Twoje miejsce blisko natury działka budowlana w PokrzywnicyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 30 arów, położona w malowniczej miejscowości Pokrzywnica, zaledwie 3 km od Goworowa i 18 km od Ostrołęki.To idealna propozycja dla osób...

Pokrzywnica (Mazowieckie, gm. Goworowo)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15579777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21751671 15579777 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu. Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem ...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15411790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940813 15411790 Na sprzedaż częściowo zabudowana działka o powierzchni 16 348m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy trasie S7. Dzięki połączeniu trasy S7 z Warszawą bardzo łatwy i szybki dojazd do stolicy. Nieruchomość znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą i R...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
16348 m2
-
15644846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23153522 15644846 Działka rolna ~ 3000 m 2 położona w urokliwej części Kępy Kiełpińskiej. Jest kilka działek o podobnej powierzchni do wyboru. Front 46 m, dojazd drogą wewnętrzną. Status, w obecnym planie zagospodarowania, rolny oznaczony symbolem R1. Oferta dotycz...

Kępa Kiełpińska (Mazowieckie, gm. Łomianki)

165 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15872146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27486000 15872146 Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów, deweloperów oraz przedsiębiorców z wizją. Przedmiotem sprzedaży jest rozległy teren o powierzchni aż 9 448 m2, zlokalizowany w strategicznym punkcie Ostrołęki, przy ulicy Kolejowej. Ze względu na swoje mi...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 990 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
9448 m2
-