• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Nadarzyn

Znalezionych ofert: 30

13215255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87607 13215255 Działka przemysłowo-usługowa o pow. 20 000m2 i wymiarach 46mx300m zlokalizowana w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy głównej trasie. W działce media: kanalizacja, prąd, gaz, telefon. 13 600m2 działki to część UP, natomiast 6000m2 to działka rolna...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 150 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15876956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27559307 15876956 Do kupienia działka budowlana 1200 m2, Nadarzyn. Spokojna i zielona okolica, blisko lasu, niedaleko strumyk, w sąsiedztwie kameralna zabudowa jednorodzinna.Działka w kształcie trapezu, zadrzewiona, nieogrodzona, jest bezpośredni dostęp do drogi publi...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

580 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
14775814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188477 14775814 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

525 000 PLN (430 zł/m2)

-
-
1221 m2
-
14413937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126582 14413937 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14413951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126574 14413951 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14413277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126526 14413277 Pięknie położona działka, wśród terenów zielonych i innych domów, ze świetnym dojazdem. Do sprzedaży płaska działka budowlana o powierzchni: 1607 mkw.Sąsiedztwo domków jednorodzinnych. W drodze wszystkie media:- woda- kanalizacja- prąd- gaz.W sam raz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

900 000 PLN (560 zł/m2)

-
-
1607 m2
-
14413971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126588 14413971 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
960 m2
-
14413973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126587 14413973 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
960 m2
-
14413949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126575 14413949 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15893679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916001 15893679 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym.Nieruchomość usytuowana przy drodze serwisowej i tym samym działka jest dobrze widoczna z trasy S8.Możliwości zabudowy są szerokie i pozwalają na realizację hali produkcyjnej, magazynowej oraz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 650 000 PLN

-
-
10480 m2
-
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-