• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Milęcin Heleny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Milęcin i Heleny

Znaleźliśmy 5,097 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15872146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27486000 15872146 Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów, deweloperów oraz przedsiębiorców z wizją. Przedmiotem sprzedaży jest rozległy teren o powierzchni aż 9 448 m2, zlokalizowany w strategicznym punkcie Ostrołęki, przy ulicy Kolejowej. Ze względu na swoje mi...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 990 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
9448 m2
-
15803211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26288797 15803211 Oferta sprzedaży działki z domem Magdalenka, (3119 m²),Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 3119 m², położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Magdalenka. Działka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, otoczeniem lasów ...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 999 000 PLN (962 zł/m2)

-
-
3119 m2
-
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15411790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940813 15411790 Na sprzedaż częściowo zabudowana działka o powierzchni 16 348m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy trasie S7. Dzięki połączeniu trasy S7 z Warszawą bardzo łatwy i szybki dojazd do stolicy. Nieruchomość znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą i R...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
16348 m2
-
15890599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27882520 15890599 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Do sprzedania prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4493 mkw, zlokalizowanej na Mokotowie w Warszawie. Nieruchomość zabudowana budynkiem przemysłowym wybud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 580 000 PLN

-
-
4493 m2
-
15890207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27875794 15890207 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1502 m2 w Mościskach koło Grodziska Maz.Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 27 m x ok 55 m.Na działce skrzynka z prądem i ...

Mościska (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

545 000 PLN

-
-
1502 m2
-
15889742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27860864 15889742 Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1634 m², położona w spokojnej miejscowości Rzakta. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta, z wymiarami około 40 x 39 x 40 m, co daje wiele możliwości zagospodarowania terenu.Działka jest częśc...

Rzakta (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

329 000 PLN

-
-
1635 m2
-
15888812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27826851 15888812 Działka budowlana o powierzchni 1674m² położona w zielonej, spokojnej okolicy Chrzanów Mały pod Grodziskiem Mazowieckim. - 4 km od Grodziska Mazowieckiego i do stacji PKP- 3km do Milanówka stacji PKP- 30 km do Warszawy (wjazd na autostradę A2 3km)Bra...