• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Laszczki Świerkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerkowa i Laszczki

Znaleźliśmy 5,098 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15885928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podolszyn Nowy / działka pod dwa bliźniaki 27743832 15885928 PODOLSZYN NOWY I RASZYN I 1 199 000 zł I SPRZEDAŻ I 3200M2 I DZIAŁKANa sprzedaż działka położona  w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową . Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie ozna...

Podolszyn Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 199 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15885307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27722682 15885307 Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia.To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd i spokojne otoczenie zabudowy jednorodzinnej.Na sprzedaż ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (327 zł/m2)

-
-
1220 m2
-
15881061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27621571 15881061 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2089 m², położona w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób prywatnych poszukujących terenu p...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

260 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15859907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27178542 15859907 Twoje miejsce blisko natury działka budowlana w PokrzywnicyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 30 arów, położona w malowniczej miejscowości Pokrzywnica, zaledwie 3 km od Goworowa i 18 km od Ostrołęki.To idealna propozycja dla osób...

Pokrzywnica (Mazowieckie, gm. Goworowo)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15579777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21751671 15579777 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu. Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem ...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15411790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940813 15411790 Na sprzedaż częściowo zabudowana działka o powierzchni 16 348m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy trasie S7. Dzięki połączeniu trasy S7 z Warszawą bardzo łatwy i szybki dojazd do stolicy. Nieruchomość znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą i R...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
16348 m2
-
15644846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23153522 15644846 Działka rolna ~ 3000 m 2 położona w urokliwej części Kępy Kiełpińskiej. Jest kilka działek o podobnej powierzchni do wyboru. Front 46 m, dojazd drogą wewnętrzną. Status, w obecnym planie zagospodarowania, rolny oznaczony symbolem R1. Oferta dotycz...

Kępa Kiełpińska (Mazowieckie, gm. Łomianki)

165 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15872146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27486000 15872146 Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów, deweloperów oraz przedsiębiorców z wizją. Przedmiotem sprzedaży jest rozległy teren o powierzchni aż 9 448 m2, zlokalizowany w strategicznym punkcie Ostrołęki, przy ulicy Kolejowej. Ze względu na swoje mi...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 990 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
9448 m2
-
15803211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26288797 15803211 Oferta sprzedaży działki z domem Magdalenka, (3119 m²),Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 3119 m², położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Magdalenka. Działka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, otoczeniem lasów ...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 999 000 PLN (962 zł/m2)

-
-
3119 m2
-
15890599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27882520 15890599 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Do sprzedania prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4493 mkw, zlokalizowanej na Mokotowie w Warszawie. Nieruchomość zabudowana budynkiem przemysłowym wybud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 580 000 PLN

-
-
4493 m2
-
15890207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27875794 15890207 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1502 m2 w Mościskach koło Grodziska Maz.Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 27 m x ok 55 m.Na działce skrzynka z prądem i ...

Mościska (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

545 000 PLN

-
-
1502 m2
-