• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Józefosław Osiedlowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Osiedlowa i Józefosław

Znaleźliśmy 5,091 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15614710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22503298 15614710 Atrakcyjna działka budowlana z WZ, położona w malowniczej miejscowości Wólka Gonciarska, gmina Kazanów, w bliskiej odległości od Radomia. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi, zapewniające zarówno spokój, jak i łatwy dostęp d...

Kazanów (Wólka gonciarska) (Mazowieckie, gm. Kazanów)

79 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
1428 m2
-
15898007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28017925 15898007 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem - idealna pod działalność usługowo-handlową lub nieuciążliwą produkcję. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, położoną w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w otoczeniu zabudow...

Łady (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 390 000 PLN

-
-
2528 m2
-
15878370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594885 15878370 Nie przegap okazji, aby zainwestować w ziemię w tak wyjątkowym miejscu. Ta działka budowlana w Kampinosie to idealne miejsce na zrealizowanie Twoich marzeń o własnym domu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzeni...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

180 000 PLN (174 zł/m2)

-
-
1036 m2
-
15878367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27594882 15878367 Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu, ta działka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację tego wyjątkowego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!W pobliżu ...

Kampinos A (Mazowieckie, gm. Kampinos)

175 000 PLN (175 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
14776074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188841 14776074 Ta działka doskonale nadaje się pod budowę osiedla domków jednorodzinnych-wszystkie media w drodze. Działka w Mrokowie o pow. 9225m2, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33x280, a do tego wszystkie media w drodze.Dużym atutem lokalizacji jest poło...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 300 000 PLN (358 zł/m2)

-
-
9225 m2
-
15897633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007550 15897633 Adres: Zgorzała, ul. Postępu Powierzchnia: 3276 mkw Położenie: prostokątna Rodzaj: budowlana z MPZP Cena: 1.750.000 zł Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka prostokątna, przestrzałowa. Wymiary ok 18m x 182 m. Sprzedawany ob...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 750 000 PLN

-
-
3276 m2
-
15870585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27432726 15870585 Na sprzedaż atrakcyjna działka letniskowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w zielonej i spokojnej okolicy w pobliżu miejscowości Urle – jednej z najbardziej cenionych lok...

Urle (Mazowieckie, gm. Jadów)

198 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15840448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26775075 15840448 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8000 m2Dojazd asfaltem, wszystkie media miejskie przy działce tj: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania:- przeznaczenie podstawowe usługi w zakresie: rzemio...

Święcice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 750 000 PLN

-
-
8016 m2
-
15745341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25056052 15745341 Wyjątkowe działki pod budowę domów Grodzisk, gm. ZbuczynTwoje miejsce na ziemi lub pewna inwestycja kapitałuSzukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Prezentujemy ...

Grodzisk (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

645 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10726 m2
-
15881061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27621571 15881061 Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 1865m², 2089 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób prywatnych poszukujący...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

260 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
2089 m2
-