• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Józefosław Osiedlowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Osiedlowa i Józefosław

Znaleźliśmy 5,091 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
14776074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188841 14776074 Ta działka doskonale nadaje się pod budowę osiedla domków jednorodzinnych-wszystkie media w drodze. Działka w Mrokowie o pow. 9225m2, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33x280, a do tego wszystkie media w drodze.Dużym atutem lokalizacji jest poło...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 300 000 PLN (358 zł/m2)

-
-
9225 m2
-
15897633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007550 15897633 Adres: Zgorzała, ul. Postępu Powierzchnia: 3276 mkw Położenie: prostokątna Rodzaj: budowlana z MPZP Cena: 1.750.000 zł Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka prostokątna, przestrzałowa. Wymiary ok 18m x 182 m. Sprzedawany ob...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 750 000 PLN

-
-
3276 m2
-
15870585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27432726 15870585 Na sprzedaż atrakcyjna działka letniskowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w zielonej i spokojnej okolicy w pobliżu miejscowości Urle – jednej z najbardziej cenionych lok...

Urle (Mazowieckie, gm. Jadów)

198 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15840448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26775075 15840448 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 8000 m2Dojazd asfaltem, wszystkie media miejskie przy działce tj: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania:- przeznaczenie podstawowe usługi w zakresie: rzemio...

Święcice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 750 000 PLN

-
-
8016 m2
-
15745341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25056052 15745341 Wyjątkowe działki pod budowę domów Grodzisk, gm. ZbuczynTwoje miejsce na ziemi lub pewna inwestycja kapitałuSzukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Prezentujemy ...

Grodzisk (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

645 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10726 m2
-
15417229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w znakomitej lokalizacji 18067206 15417229 Do kupienia działka budowlana 1200 m2, Bielany.Doskonała na budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka.Położona na osiedlu domów jednorodzinnych, płaska, ogrodzona, wymiary 30,22 x  39,71 m, wjazd z dwóch stron ulicą asfaltową (od ulic Rokokowej i Tytu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 610 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15379163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na dom lub bliźniak na Ursynowie 17231497 15379163 Do kupienia działka budowlana o pow. 1339 m2, o wymiarach  53,5x25m, w okolicy ul. Jarząbków, Ursynów.Działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym (obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna z usługami), poł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 180 000 PLN

-
-
1339 m2
-
15756847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25286186 15756847 Agencja Derbin Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o łącznej powierzchni około 5 ha, położoną w miejscowości Żyrów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Grunt stanowi niezwykłe...

Chynów (Mazowieckie, gm. Chynów)

1 550 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15696372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24116268 15696372 Firma Derbin Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym dwóch sąsiednich działek (1083 m² i 1035 m², cena podana w ogloszeniu dotyczy jednej dzialki), położonych w bardzo komfortowej lokalizacji — przy ulicy Leśnej w ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

310 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15881061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27621571 15881061 Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 1865m², 2089 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób prywatnych poszukujący...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

260 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
2089 m2
-