• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Łajski Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łajski i Szkolna

Znaleźliśmy 5,090 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15874948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27519705 15874948 Tu  zbudujesz swój azyl - dom cało roczny !!!Sprzedam kwadratową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2w malowniczej Czubajowiżnie, powiat Wołomiński, gm. Poświętne .Media: prąd, woda w drodze.Dlaczego ta działka jest wyjątkowa?Kameralna wieś Czubaj...

Czubajowizna (Mazowieckie, gm. Poświętne)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15876773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka pod zabudowę mieszkaniową 27554327 15876773 Lokalne Biuro w Michałowicach poleca!Opis- Działka położona wśród nowych domów jednorodzinnych.- Blisko szkoła podstawowa, sklepy i przystanki komunikacji.- Możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.- Obecnie działka po podziale na 3 działki ( 2 dzi...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 796 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15714343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24457090 15714343 Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej położonej we wsi Piotrowice w gminie Karczew. Działka o powierzchni 1200 mkw. w kształcie prostokąta o wymiarach około 37,5x31,5 m. Działka położona w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem z dro...

Piotrowice (Mazowieckie, gm. Karczew)

249 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15513043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20186462 15513043 Na sprzedaż piękna działka rolno-leśna, położona na terenie Otwocka, w pobliżu ulicy Żurawiej. Działka przylega do linii brzegowej rzeki ŚwiderTakie położenie na rozległych terenach leśnych, z bezpośrednim dostępem do wody, czyni z tej działki bardz...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

269 000 PLN

-
-
3087 m2
-
15472879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19348222 15472879 Do sprzedaży działka rolna o pow. 7,99 ha usytuowana w obszarze administracyjnym Budziska, gm. Halinów. Bardzo dobra lokalizacja. Pełny dostęp do infrastruktury, tereny zielone, blisko trasy S2, 40 km od Warszawy. Blisko Sulejówek, Okuniew, Wołomin, ...

Budziska (Mazowieckie, gm. Halinów)

7 900 000 PLN

-
-
79900 m2
-
15893434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27911302 15893434 Twoje miejsce z własnym lasem - to idealna propozycja dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się swobodą wypoczynku na własnym, zielonym terenie. Oferta skierowana jest do miłośników natury, ceniących sobie intymność i możliwość...

Zatory (Nowe borsuki) (Mazowieckie, gm. Zatory)

590 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
6978 m2
-
13543790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 97919 13543790 Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o wymiarach: szerokość - 30 metrów, a długość 49 metrów w bardzo atrakcyjnym miejscu w Markach. Działka znajduje się na ulicy Skrzetuskiego (kilkaset metrów od Decathlon Targówek). Doprowadzony jest prąd a...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 926 000 PLN

-
-
2804 m2
-
15881418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro 27630601 15881418 Działka budowlana, centrum Zacisza, MPZP, MetroZacisze, Targówek, Warszawa, mazowieckieAtrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta MPZP, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa- TargówekBez prowizji dla kupującego.Przedstawiam ofertę sprz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (2 767 zł/m2)

-
-
741 m2
-
15681003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23840511 15681003 Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu. 1551m2.Cicha, spokojna, malownicza okolica.Działka w drugiej linii zabudowy od dogi publicznej.600m do przystanku, 1,5km do najbliższych sklepów. . Możliwość dokupienia działki przylegającej o powierzchn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 086 000 PLN

-
-
1551 m2
-