• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 418 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warszawa Mazowieckie

15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15698510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24151033 15698510 Dom z klimatem przy Wyścigach przestrzeń, zieleń i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391 m² (użytkowa 316 m²) położony na zadbanej działce o powierzchni 524 m². Warszawa, ul. Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 693 zł/m2)

5
2
391 m2
1996
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15871395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27468387 15871395 Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer‑Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle położone w jednej z najbard...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15835632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | działka TPU 551 m² – usługi / magazyn 26747661 15835632 Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się budynek mieszkalny przeznaczony do remontu.Najważniejsze informacje:-t...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (39 286 zł/m2)

11
-
70 m2
1954
15687502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalnie wykończony dom z opcją pod działalność 23965623 15687502 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w dzielnicy Wesoła w pobliżu Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego.Dla kogo?Dla osób szukających nieruchomości, w których mogą zarówno zamieszkać jak i prowadzić działalność gospodarczą....

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (7 959 zł/m2)

7
2
245 m2
1983