• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 416 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warszawa Mazowieckie

15831999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 26711032 15831999 Na sprzedaż 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 360 m2 oraz parterowy dom wolnostojący 98 m2 z 1988r., na działce 700 m2, Bemowo Jelonki Południowe. Do odświeżenia lub remontu, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch zaprzyjaźnio...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
-
360 m2
1988
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15868046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363419 15868046 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320953 15866588 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15871395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27468387 15871395 Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer‑Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle położone w jednej z najbard...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15835632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | działka TPU 551 m² – usługi / magazyn 26747661 15835632 Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się budynek mieszkalny przeznaczony do remontu.Najważniejsze informacje:-t...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (39 286 zł/m2)

11
-
70 m2
1954