• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Wólka Radzymińska Topolowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Topolowa i Radzymińska

Znaleźliśmy 11 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wólka Mazowieckie

15876346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535805 15876346 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15824642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26639103 15824642 Dom, w którym dzieci mają ogród, a dorośli spokój i szybki dojazd do Warszawy.Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej i spokojnej części Krupiej Wólki – idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą mieszkać blis...

Krupia Wólka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 285 000 PLN (9 603 zł/m2)

5
2
133.81 m2
2020
14446926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 128109 14446926 Przestronna działka 12 700 m2, z warunki zabudowy, pod dom opieki, seniora na 120 osób! Dom drewniany do odbudowy, po nadpaleniu, położony na pięknej działce o powierzchni 12 700 m2, z własnym stawem, oraz dwoma ceglanymi budynkami gospodarczymi. W ...

Wólka Dańkowska (Mazowieckie, gm. Błędów)

625 000 PLN (9 766 zł/m2)

2
-
64 m2
1950
15876305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535230 15876305 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
14809697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34420 14809697 ALTERNATYWA DLA MAŁEGO MIESZKANIA W MIEŚCIE - nowo, pięknie zagospodarowana działka z dwoma wolnostojącymi domami całorocznymi po 35m2.Każdy domek to:Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka z WC i prysznicem.Oferta skierowana do ...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 190 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15743446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25010598 15743446 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Nowoczesny, parterowy dom wolno stojący w stanie deweloperskim o powierzchni 155 m² usytuowany w drugiej linii zabudowy w spokojnej i zielonej okolicy w Łosiej Wólce na granicy z Dobrzyniem. Budyne...

Łosia Wólka (Mazowieckie, gm. Czosnów)

1 100 000 PLN (7 097 zł/m2)

3
1
155 m2
2025
15852232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA | Dom nr 12 27026502 15852232 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15436982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18524945 15436982 Siedliskodomy o powierzchni 410 m², 20 pokoi, wybudowane w 2000 roku.Działka siedliskowa 14000 m² (1.4 ha).Siedlisko w którym skład wchodzą 2 domy, garaż na 4 samochody plus poddasze na działce 3500m2 teren ogrodzony . Nieogrodzony to działka budowla...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

4 200 000 PLN (10 244 zł/m2)

12
-
410 m2
2000
15759919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25346589 15759919 Twoje nowe miejsce do życiaZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wolnostojącego domu w stanie surowym zamkniętym, położonego w zielonej i spokojnej Wólce Górskiej – jednej z najbardziej urokliwych części gminy Jabłonna. Ten dom to idealna ba...

Wólka Górska (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 500 000 PLN (5 769 zł/m2)

5
3
260 m2
2024
15789330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25936483 15789330 Niespodzianka! Idealny, piękny i wszystkomający dom w Radomiu.Zapraszam Cię na wycieczkę po tym uroczym i kameralnym zakątku.DOMPrzedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym, cichym i kameralnym osiedlu w granicach miasta Radom.Do...

Radom (Wólka klwatecka) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (6 979 zł/m2)

5
1
179.1 m2
2002
14003863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 101958 14003863 Wyjątkowo zadbany, wolnostojący, całoroczny dom z bala o grubości 16 cm z 2003 roku, zwieńczony dachówką ceramiczną, z przepięknie zagospodarowanym ogrodem w okolicy rzeki NAREW!!! Szereg gęstych wysokich tui odgradza posesję zarówno od drogi dojazdo...

Rząśnik (Wólka lubielska) (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

1 150 000 PLN (6 928 zł/m2)

6
2
166 m2
2003