• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Trablice Familijna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Trablice i Familijna

Znaleźliśmy 2,532 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15726143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6-pokojowy dom w Starym Aninie 24693536 15726143 Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, Wawer, Anin.Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele mieszkaniowe oraz prowadzenia działalności gospodarczej.Dom ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (9 630 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15705051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący do remontu koło lotniska Chopina 24274439 15705051 Do sprzedania parterowy dom wolnostojący 129m2 z 1960r., na działce 1092 m2, Włochy Opacz Wielka.Do kapitalnego remontu, doskonały dla rodziny, również pod usługi.Kameralna lokalizacja, blisko markety spożywcze, duży sklep sportowy. Do pętli autobuso...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
129 m2
1960
15676195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niższa cena! Przestronny dom dla rodziny lub firmy 23766905 15676195 Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, Wawer, Radość.Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również w podwójnej funkcji: mieszkania dla rodziny oraz prowadzenia działalnośc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

6
-
240 m2
-
15379449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja blisko lasu z sauną, ogrodem 17231825 15379449 Na sprzedaż 4-kondygnacyjny dom wolnostojący 741 m2 z 1992r., posadowiony na działce 1254 m2, Wesoła, Zielona.Unikalna oferta, w domu 7 obszernych sypialni, każda z własną łazienką. Doskonała propozycja dla wielopokoleniowej rodziny. Znakomicie spraw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 167 zł/m2)

8
-
741 m2
1992
15852232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA | Dom nr 12 27026502 15852232 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15852231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA| Dom nr 12 27026501 15852231 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15797480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużym ogrodem w cichej okolicy 26147068 15797480 Na sprzedaż 5-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 360m2, na działce 1200m2, Białołęka, Brzeziny.Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe, niedaleko żłobek, przedszkole, s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
360 m2
2012
15895007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27955925 15895007 Działka budowlano-rekreacyjna 2000m2. Wyobraź sobie piątkowe popołudnie. Wyjeżdżasz z Warszawy, a już po 40 minutach parkujesz w sercu lasu. Nie musisz martwić się o hotele czy terminy u wykonawców. Otwierasz drzwi pachnącego nowością, drewnianego do...

Kępiaste (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

475 000 PLN (13 971 zł/m2)

3
1
34 m2
2021
15695880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109413 15695880 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 75,87 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15888800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha 27826569 15888800 Klimatyczne siedlisko z duszą - drewniany dom po rekonstrukcji na dużej działce przy lesieTo miejsce dla osób szukających domu z charakterem — z dala od miejskiego pośpiechu, w otoczeniu natury, gdzie drewno, przestrzeń i cisza tworzą wyjątkowy klima...

Dębienica (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

1 400 000 PLN (4 965 zł/m2)

5
1
282 m2
2013
15876679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544879 15876679 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Kozienicach przy ul. Lubelskiej, położony w sąsiedztwie Parku Pałacowego, jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych części miasta.To idealna propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego nieruchomośc...

Kozienice (Mazowieckie, gm. Kozienice)

999 000 PLN (3 728 zł/m2)

6
2
268 m2
1981
15765154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25465566 15765154 Budynek typu loft!Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym:- powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 -- powierzchnia loftów (każdy z nich zajmuje powierzchnię całego piętra) wyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (7 762 zł/m2)

12
6
1546 m2
2019