• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Stare Załubice Opolska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Załubice i Opolska

Znaleźliśmy 31 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Stare Mazowieckie

13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012
15746364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji przy Kampinoskim Parku – Stare Babice 25077958 15746364 Dom w otoczeniu natury, tuż przy granicy Kampinoskiego Parku NarodowegoMarzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?Ta nieruchomość w Starych Babicach to przestrzeń pełna możliwości – idealna dla osób ceniących bliskość natury i je...

Stare Babice, ul. Pohulanka

1 600 000 PLN (4 762 zł/m2)

8
-
336 m2
-
15894085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27922906 15894085 ..:: dom w zabudowie bliźniaczej 3 sypialnie dwustanowiskowy garaż ::..Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w spokojnej i zielonej części Klaudyna, przy ul. Stefaniego – zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.NIERUCHOMOŚĆNie...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
1
178 m2
2022
15895182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960628 15895182 Syndyk masy upadłości Marcina Wiśniewskiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s5262025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności zabudowanej nieruchomości grunto...

Stare Gumino (Mazowieckie, gm. Dzierzążnia)

139 900 PLN (1 176 zł/m2)

8
-
119 m2
-
15645438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23196721 15645438 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
-
180 m2
2022
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023
15824035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stare Babice | Topolin | dom z bala | 5 pokoi 26640035 15824035 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy 5-pokojowy dom w podwarszawskim Topolinie (gm. Stare Babice) na foremnej działce.DOM :Wyjątkowy, zaprojektowany z dużą precyzją, solidnie wykonany dom wolnostojący, parterowy ...

Topolin (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
3
240 m2
2019
15750531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25124846 15750531 Na sprzedaż drewniany dom w miejscowości Stare Litewniki 40 km od Białej Podlaskiej i 50 km od Siedlec!Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 300 m², z bezpośrednim widokiem na las. Dookoła rozciągają się pola, łąki oraz lasy, co gwaran...

Stare Litewniki (Mazowieckie, gm. Sarnaki)

99 000 PLN (1 414 zł/m2)

1
-
70 m2
1940
15806565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26341504 15806565 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Starych Grochalach (gm. Leoncin), przy Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia 136,58 m², działka 401 m², garaż + miejsce na podjeździe. Przemyślany układ: na parterze duża strefa dzienna 39,07 m², kuchnia ze...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

895 000 PLN (6 553 zł/m2)

4
2
136.58 m2
2026
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNY – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15820494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649958 15820494 Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejscowości Stare Faszczyce, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni.Oferta dot...

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

930 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
1
177 m2
2025
15865022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279652 15865022 **Na sprzedaż wyjątkowy dom Stare Mierzwice (gm. Sarnaki, pow. łosicki)** woj. mazowieckieSzukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a czas płynie wolniej?Ta oferta jest dla Ciebie. **Dom całoroczny o ch...

Stare Mierzwice (Mazowieckie, gm. Sarnaki)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

6
3
200 m2
2013