• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Stare Opole Wiśniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiśniowa i Opole

Znaleźliśmy 30 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Stare Mazowieckie

13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012
15746364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji przy Kampinoskim Parku – Stare Babice 25077958 15746364 Dom w otoczeniu natury, tuż przy granicy Kampinoskiego Parku NarodowegoMarzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?Ta nieruchomość w Starych Babicach to przestrzeń pełna możliwości – idealna dla osób ceniących bliskość natury i je...

Stare Babice, ul. Pohulanka

1 600 000 PLN (4 762 zł/m2)

8
-
336 m2
-
15894085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27922906 15894085 ..:: dom w zabudowie bliźniaczej 3 sypialnie dwustanowiskowy garaż ::..Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka położona w spokojnej i zielonej części Klaudyna, przy ul. Stefaniego – zaledwie kilka minut od granicy Warszawy.NIERUCHOMOŚĆNie...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
1
178 m2
2022
15645438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23196721 15645438 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
-
180 m2
2022
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023
15824035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stare Babice | Topolin | dom z bala | 5 pokoi 26640035 15824035 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy 5-pokojowy dom w podwarszawskim Topolinie (gm. Stare Babice) na foremnej działce.DOM :Wyjątkowy, zaprojektowany z dużą precyzją, solidnie wykonany dom wolnostojący, parterowy ...

Topolin (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
3
240 m2
2019
15750531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25124846 15750531 Na sprzedaż drewniany dom w miejscowości Stare Litewniki 40 km od Białej Podlaskiej i 50 km od Siedlec!Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 300 m², z bezpośrednim widokiem na las. Dookoła rozciągają się pola, łąki oraz lasy, co gwaran...

Stare Litewniki (Mazowieckie, gm. Sarnaki)

99 000 PLN (1 414 zł/m2)

1
-
70 m2
1940
15806565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26341504 15806565 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Starych Grochalach (gm. Leoncin), przy Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia 136,58 m², działka 401 m², garaż + miejsce na podjeździe. Przemyślany układ: na parterze duża strefa dzienna 39,07 m², kuchnia ze...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

895 000 PLN (6 553 zł/m2)

4
2
136.58 m2
2026
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNY – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15820494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649958 15820494 Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejscowości Stare Faszczyce, gm. Błonie, pow. warszawski zachodni.Oferta dot...

Stare Faszczyce (Mazowieckie, gm. Błonie)

930 000 PLN (5 254 zł/m2)

3
1
177 m2
2025
15865022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279652 15865022 **Na sprzedaż wyjątkowy dom Stare Mierzwice (gm. Sarnaki, pow. łosicki)** woj. mazowieckieSzukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a czas płynie wolniej?Ta oferta jest dla Ciebie. **Dom całoroczny o ch...

Stare Mierzwice (Mazowieckie, gm. Sarnaki)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

6
3
200 m2
2013
15699647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym i garaże 24172352 15699647 Opis domu: Do sprzedaży dom z lat 50 powierzchni całkowitej 96 m2, stolarka okienna PCV. Łączna powierzchnia działki 3100m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wokół budynku pełno drzew i...

Stare Bosewo (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

350 000 PLN (3 646 zł/m2)

4
1
96 m2
1950