• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Sochocin Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szkolna i Sochocin

Znaleźliśmy 2,564 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15858690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153566 15858690 Dom parterowy z antresolą w lesie, wykończony 93 m2 OjrzanówNa sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku, położony w zielonej, spokojnej części Ojrzanowa (gm. Żabia Wola). Nieruchomość usytuowana na dużej, zadrzewionej działce, zapewniającej ...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 390 000 PLN (13 900 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15876578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27541361 15876578 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15747776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25098918 15747776 Bez prowizji od kupującegoBez podatku PCCDomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury, a jednocześnie chcesz mieć 3 minuty do sklepu, przedszkola, szkoły i łatwy...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15729787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24767033 15729787 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom położony w zielonej i spokojnej części Otrębus. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do życia z dogodnym dojazdem do Warszawy.Wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o wygod...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 499 000 PLN (7 138 zł/m2)

5
2
210 m2
1988
15063736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8632059 15063736 Nowoczesny dom jednorodzinny z 2018 roku o powierzchni 189 m, położony w spokojnej i zielonej części Grzegorzewic.Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego domu z szybkim dojazdem do miasta. ...

Grzegorzewice (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 200 000 PLN (6 349 zł/m2)

4
2
189 m2
2018
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15262530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14127796 15262530 Na sprzedaż 5-pokojowy dom-bliźniak o pow. użytkowej 164,4 m2 , na działce o pow. 504 m2 , zlokalizowany w Siedliskach w gminie Piaseczno. Nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. W okolicy Park Zdrojowy w Kon...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 618 920 PLN (9 871 zł/m2)

5
1
164 m2
2022