• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Słubice Wiślana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiślana i Słubice

Znaleźliśmy 2,560 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15800673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom wolnostojący okolice Lesznowoli 26219415 15800673 Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego – Janczewice, Gmina LesznowolaInwestycja w Spokój i Komfort – DOM pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. STAN DEWELOPERSKI.Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofer...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 480 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
2
280.5 m2
2026
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999
15840758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785589 15840758 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 355,8 mkw. z działką 1732 mkw.- Jabłonna (zielona okolica, blisko Warszawy)Dom z 2010 r., łączący klasykę z nowoczesnością, według indywidualnego projektu. Spokój, zieleń i szybki dojazd do WarszawyLegionowa. Wszys...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

3 499 000 PLN (9 856 zł/m2)

6
3
355 m2
2010
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002