• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Rusiec Myśliwska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rusiec i Myśliwska

Znaleźliśmy 2,541 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15895479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962000 15895479 Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim.Nieruchomość stanowi solidną bazę do dalszych prac budowl...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

419 000 PLN (3 434 zł/m2)

4
2
122 m2
2020
15379431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom na działce za starodrzewem 17231856 15379431 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 500 m2 z r., na działce 1150 m2 z 2000 r., Otwock.Piękny dom w cichej, zielonej, okolicy, z dala od zgiełku miasta a zarazem blisko centrum Otwocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub z przezna...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
500 m2
2000
15883890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682983 15883890 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny, w spokojnym i dobrze skomun...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 299 000 PLN (5 238 zł/m2)

5
2
248 m2
2019
15847376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910732 15847376 Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m², usytuowany na przestronnej działce 800 m², w okolicach Łomianek, miejscowość Izabelin – Dziekanówek. Nieruchomość w piękn...

Czosnów (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
480 m2
2010
15792423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26016641 15792423 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego. Przedmiotem ogłoszenia jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o p...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15883859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680446 15883859 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 223 m2 posadowiony na pięknej, , zielonej działce o powierzchni 1270 m2 ze wspaniałym tarasem do odpoczy...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

4 600 000 PLN (20 628 zł/m2)

6
-
223 m2
2024
15646081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23213402 15646081 Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny Dom w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w miasteczku Wilanów Hampton Residence przy ul.Hlonda.To idealna propozycja dla rodziny poszukującej wygodnego, nowoczesnego domu z pięk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 000 PLN (24 460 zł/m2)

5
-
188.06 m2
2025
15642610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23113677 15642610 Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m², usytuowany na 400 metrowej działce. Nieruchomość została oddana w 2022 roku. Dom wybud...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 220 000 PLN (12 614 zł/m2)

5
-
176 m2
2022