• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Plock

Znalezionych ofert: 8

15719119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24561806 15719119 Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu PŁOCKA.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym 220m2.Obiekt w pełni uzbrojony,z trzema zjazdami,prywatnym parking...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

3 990 000 PLN (18 136 zł/m2)

5
-
220 m2
1930
15671082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23662658 15671082 ✨ Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Płocka? ✨ Na sprzedaż dom w Imielnicy, ul. Morelowa - idealne miejsce dla rodziny, a także dla osób, które chcą połączyć życie prywatne z działalnością (warsztat, magazyn, biuro - pełna dowolność!). ...

Płock (Imielnica) (Mazowieckie, gm. Płock)

799 000 PLN (2 970 zł/m2)

5
-
269 m2
-
15296815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15095923 15296815 Sprzedam dom w Płocku zlokalizowany na kameralnym, spokojnym osiedlu, w samym centrum miasta na ul. Stodółkiewicza Murowany w technologii tradycyjnej, parterowy z poddaszem użytkowym, na wysokim podpiwniczeniu. Budynek w zabudowie bliźniacz...

Płock (Wyszogrodzka) (Mazowieckie, gm. Płock)

960 000 PLN (4 364 zł/m2)

5
-
220 m2
-
15875337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525512 15875337 Zapomnij o miesięcznych kosztach wynajmu obcego biura i codziennym traceniu czasu w korkach. To gotowa, niezależna przestrzeń do prowadzenia własnej działalności – w bardzo dobrym stanie technicznym, bez konieczności remontu czy kosztownych adaptacji...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

550 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15872696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499641 15872696 Dwie niezależne nieruchomości z osobnymi księgami wieczystymi – komfortowy dom rodzinny i w pełni wyposażona strefa biznesowa – w jednym miejscu, z całkowitym rozdzieleniem ruchu firmowego od życia prywatnego. Dom główny Sześć dobrze doświetlonych po...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

1 600 000 PLN (8 889 zł/m2)

6
2
180 m2
1952
15875097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525520 15875097 Nowy dach, szczelne okna PCV i ogrzewanie miejskie – najtrudniejsze i najkosztowniejsze prace są już za Tobą. To dom, w którym cały budżet i energię możesz przeznaczyć wyłącznie na urządzenie wnętrza według własnego pomysłu. Wnętrze i układ Parter z ...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

889 000 PLN (6 838 zł/m2)

6
2
130 m2
1980
15875091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525511 15875091 Dom przy ul. Rzecznej na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku jest gotowy do zamieszkania od pierwszego dnia – bez remontu, bez zakupów, bez urządzania. W cenie otrzymujesz kompletne meble, sprzęt AGD oraz pełne wyposażenie ogrodowe i garażowe. Parter – str...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

6
2
180 m2
1952
15640300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23062731 15640300 Cichy dom 160 m² z widokiem na Wisłę - Twoja oaza w Płocku ul. Szpitalna 11 Marzysz o domu, w którym od progu czuć ciepło rodzinne, a poranna kawa smakuje lepiej z widokiem na zieleń i Wisłę? Zapraszamy do miejsca z duszą, położonego przy...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

759 000 PLN (4 628 zł/m2)

4
-
164 m2
-