• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Piaseczno

Znalezionych ofert: 32

15712052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z domem blisko lasu 24415348 15712052 Na sprzedaż dom wolno stojący w spokojnej okolicy pod WarszawąZ przyjemnością przedstawiam ofertę domu na sprzedaż położonego w  uroczej miejscowości Chyliczki, znajdującej się w połowie drogi między Piasecznem a Konstancinem.Warto podkreślić, że w p...

Piaseczno (Chyliczki) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 688 000 PLN (14 067 zł/m2)

4
2
120 m2
1988
15722825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24625864 15722825 Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej 236,31 mkw., z garażem, położony na działce o powierzchni ok. 894 mkw., zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Chylice-Pólko, przy ul. ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 750 000 PLN (6 679 zł/m2)

6
2
262 m2
2025
15517205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pięknym ogrodem 4 pokoje Piaseczno 20304636 15517205 W ofercie na sprzedaż nowoczesny, zadbany nie wymagający nakładów finansowych dom w bardzo cichej zalesionej okolicy Piaseczna na uroczej działce z pięknym nie wymagającym pracy ogrodem. Piętrowy dom z dużym tarasem (50m2 - częściowo zadaszony) i pię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 200 000 PLN (12 360 zł/m2)

4
3
178 m2
2004
15885671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27736663 15885671 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli na cichym, spokojnym, zielonym i strzeżonym „Osiedlu Zielonym”. Świetni sąsiedzi, 100 m do „Szkoły Marzeń”, 200 m do żłobka i przedszkola „Wesoły Tygrysek”, skle...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 375 000 PLN (8 594 zł/m2)

4
-
160 m2
1998
15841220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26788258 15841220 Zapraszam Państwa na prezentacje domu w okolicy Głoskowa i Cementowych Stawów ! Dom powstał z projektu Julia 5 - Archon . Opis nieruchomości : Ciekawa nowoczesna bryła budynku, który posadowiony jest na działce 530 mkwNieruchomość w zabudowie bliźnia...

Piaseczno (Baszkówka) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

5
2
210 m2
2025
14976263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5928328 14976263 Na sprzedaż lub na wynajem piękna rezydencja w Zalesiu Dolnym w okazyjnej cenie !Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą skorzystać z atrakcyjnych form rozłożenia płatności, proponowanych przez Właściciela. Jedna z propozycji zakłada minimaln...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 000 000 PLN (7 657 zł/m2)

8
-
653 m2
2009
15883878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27681495 15883878 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, Gmina PiasecznoMarzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Warszawy i atutów miasta? Ten p...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 290 000 PLN (8 707 zł/m2)

5
-
263 m2
2018
15848768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26947508 15848768 Nowoczesny dwupoziomowy aprtament z dużą działką w kameralnym segmencie w Bobrowcu kPiaseczna - komfort i cisza z lasem za oknem. Na sprzedaż komfortowy segment z dużą działką 376 m 2 w otoczeniu lasu a zarazem z szybkim dojazdem do przeległeg...

Piaseczno (Bobrowiec) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 660 000 PLN (12 969 zł/m2)

4
2
128 m2
2022
14774191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 36209 14774191 Do sprzedaży dom bliźniak na kameralnym, ogrodzonym osiedlu na obrzeżach Piaseczna.Znakomita lokalizacja, niepowtarzalny, willowy charakter osiedla, oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy zapewnią Państwu najwyższy komfort mieszkania oraz...

Piaseczno (Siedliska) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 620 000 PLN (7 431 zł/m2)

5
2
218 m2
2021
15840680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26783668 15840680 Trzykondygnacyjny skrajny segment na zamkniętym terenie zabudowy szeregowej usytuowany w spokojnej części Józefosławia. Zakupiony w stanie surowym w 2010 roku dał właścicielom możliwość na zastosowanie przemyślanych i nowoczesnych rozwiązań. Wykończ...

Piaseczno (Józefosław) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 800 000 PLN (9 180 zł/m2)

6
-
305 m2
2010
15504560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030548 15504560 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej, reprezentacyjnej rezydencji, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Piaseczna Zalesiu Dolnym.To adres, który od lat uchodzi za synonim elegancji, prywatności i dos...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 480 000 PLN (8 047 zł/m2)

12
4
681 m2
2000
14383038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 51907 14383038 Na sprzedaż dom z dużym potencjałem!Idealna propozycja dla dużej rodziny, jak również do prowadzenia firmy.Budynek wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji. Dom przeszedł remont kapitalny w 2021 roku (wybudowany w latach 70-tych)....

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 550 000 PLN (5 167 zł/m2)

10
3
300 m2
2021