• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Osiedle Wilga Margarytki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilga, Osiedle i Margarytki

Znaleźliśmy 2,549 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15860758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183923 15860758 Szukasz wyjątkowego miejsca, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie zaoferuje dodatkową przestrzeń na realizację pasji lub prowadzenie własnej działalności? Prezentuję bardzo funkcjonalną i przestronną nieruchomość, zlokalizowaną w cic...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

890 000 PLN (3 518 zł/m2)

8
2
253 m2
1973
15887671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790051 15887671 Dom wolnostojący w Książenicach z przestronną działką o powierzchni 1100 m2.Dom jest gotowy do zamieszkania i idealny dla rodzin poszukujących wygody i przestrzeni. Tych którzy pragną ciszy, śpiewu ptaków popijając kawkę na tarasie. Świetny dom dla m...

Książenice (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 349 000 PLN (7 935 zł/m2)

5
1
170 m2
2014
15884281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27698708 15884281 NOWOCZESNY SEGMENT SKRAJNY 117,33 m² GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BEZCZYNSZOWY MARKI (UL. JASTRZĘBIA)Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie segment skrajny z 2021 roku, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek – tu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 329 000 PLN (11 327 zł/m2)

4
2
117.33 m2
2021
15867345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27344155 15867345 Dom o powierzchni użytkowej 181,77 m², położony w Zielonce, na działce o powierzchni 444 m². Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd do Warszawy (idealne dla osób pracujących w stolicy), przystanek autobusowy ok. 3 min pieszodostęp do kilku linii (m...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 249 000 PLN (6 871 zł/m2)

5
-
181.77 m2
1988
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15861489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27207427 15861489 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Dom z 1990 roku o powierzchni 180m, wolno stojący, posadowiony na działce o powierzchni 989 m w Dziekanowie Leśnym.Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, gdzie ściany wykonane są z pustaka, ociep...

Dziekanów Leśny (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 249 000 PLN (6 939 zł/m2)

3
1
180 m2
1990
15808286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26384578 15808286 Dom w miejscowość Stojadła o powierzchni 137 metrów kwadratowych.W bryle domu garaż zaaranżowany na garderobę z pralnią w pełnej zabudowie.Na parterze znajduje się przestronny salon z kuchnią i jadalnią, łazienka z prysznicem, spiżarka, garderoba z p...

Stojadła (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 599 000 PLN (11 672 zł/m2)

5
-
137 m2
-
13447192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1741871 13447192 Reprezentacyjny dom o charakterze rezydencji na działce 1620m2 z sosnowym starodrzewiem, nasadzoną roślinnością, rozprowadzonym systemem nawadniania. Działka dobrze doświetlona.Cicha, zielona okolica .Dom wybudowany i wykończony pod klucz materiałam...

Jazgarzewszczyzna (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 990 000 PLN (15 359 zł/m2)

7
3
390 m2
2011
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011