• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Milanówek

Znalezionych ofert: 42

13721126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 2024904 13721126 Rezydencja położona w Milanówku o powierzchni około 400 m2 posadowiona na dużej, ładnie zagospodarowanej działce 3000 m2. Rozkład pomieszczeń:Parter:wiatrołap-8. 2 m2;hall-18. 8 m2;salon z wyjściem na taras-41,2 m2;jadalnia-22. 5 m2;pokój-18. 8 m2;po...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 750 000 PLN (8 333 zł/m2)

10
-
450 m2
2009
15814845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26628931 15814845 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowa inwestycja – dwupoziomowe mieszkania z ogrodem w sercu MilanówkaMarzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Warszawy?To ostatnia szansa, aby spełn...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

740 000 PLN (8 916 zł/m2)

3
-
83 m2
2026
15301856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15197794 15301856 Dom około 300 m2 położony na pięknej, słonecznej, pełnej zieleni i starodrzewu działce 2044 m2.Miejsce ciche i spokojne, północna część Milanówka, w najbliższej okolicy zabudowa rezydencjonalna.Budynek podpiwniczony, posadowiony na wzniesieniu z któr...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 999 000 PLN (9 997 zł/m2)

7
3
300 m2
1928
15665934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584389 15665934 W samym sercu Milanówka, przy ulicy Leśnej, znajduje się zadbana działka, zabudowana zabytkowym klimatycznym domem.Parterowy dom ma 66m2, oryginalną drewnianą elewację i ciekawe architektonicznie dwie lukarny. Powstał w pierwszej połowie XX wieku, do...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

799 000 PLN (502 zł/m2)

2
1
1591 m2
1927
15405350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17809288 15405350 Na sprzedaż dom wolnostojący w Milanówku o powierzchni 170 m2 na działce 1336 m2, zlokalizowany pomiędzy przystankami WKD Polesie a stacją WKD Kazimierówka (po ok 10 minut pieszo)Rozkład pomieszczeń:Parter: wiatrołap, spiżarnia, korytarz, kotłownia,...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

795 000 PLN (3 955 zł/m2)

4
2
201 m2
1986
15328021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15918341 15328021 Nieruchomość zabudowana domem mieszkalnym wraz z powierzchnią gospodarczą i biurową na cele prowadzenia dowolnej działalności. !!!Milanówek Północny, ok. 1,9 km od centrum - do sprzedania dom wolnostojący, wybudowany w technologii tradycyjnej (cegła ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 250 000 PLN (3 906 zł/m2)

7
2
320 m2
1977