• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Milanówek

Znalezionych ofert: 42

15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15770934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa willa na pensjonat lub klinikę 25567255 15770934 Do kupienia parterowa willa 780m2 na działce 4600 m2, z 2000r., Milanówek. Doskonała na centrum konferencyjne SPA, pensjonat, placówkę medyczną, restaurację, obiekt wielolokalowy (istnieje możliwość podziału), dom wielorodzinny lub wielopokoleniowy, ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 300 000 PLN (5 513 zł/m2)

12
-
780 m2
-
15678015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23807714 15678015 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem, oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestrzenią i bliskością natury? Oto dom, który urzeka już od pierwszego spojrzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 190 000 PLN (11 026 zł/m2)

5
1
380 m2
2006
15503097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19988407 15503097 Na sprzedaż oferuję niezwykłą willę o nazwie Antonin o powierzchni użytkowej 230 m²  Została ona wybudowana w 1905 roku i znajduje się w samym ścisłym centrum Milanówka w cenie 2 350 000 PLN.Wnętrze klatki schodowej zostało zaprojektowane w sposób um...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (10 217 zł/m2)

11
-
230 m2
1905
15699815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24176040 15699815 Na sprzedaż urokliwy dom w Milanówku o powierzchni użytkowej 55m2, jego cena wynosi 1 300 000 PLN. Nieruchomość została wybudowana w roku 1956, z możliwością ogrzewania gazowego miejskiego oraz węglowego. Ta wyjątkowa oferta znajduje się w spokojnej ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 280 000 PLN (23 273 zł/m2)

2
1
55 m2
1956
15854218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071848 15854218 Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem Indywidualny projekt MilanówekSą domy poprawne. I są domy tworzone z wizją.Ta wyjątkowa rezydencja w prestiżowej, zielonej części Milanówka została wybudowana w 2012 roku według indywidualne...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 399 900 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
280 m2
2012
15888834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830114 15888834 Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m² została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii i swobodzie codziennego życia. Już od progu uwagę...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 490 000 PLN (5 496 zł/m2)

10
3
817 m2
1938
15844398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26834347 15844398 Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m², położona na działce 1000 m², w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ogromny potencjał zarówno dla dużej rodziny, jak i ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
4
530 m2
1985
13751479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2054873 13751479 Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce.Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie dwóch niezależnych przestrzeni parteru i piętra.Media miejskie w ul...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (6 317 zł/m2)

12
-
372 m2
1905
15725020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668278 15725020 Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodzinyKomfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zadbanej działce 953 m w prestiżowej i zielonej części Milanówka Północnego.Dom został wybudowany z cegły w 2000 ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 550 000 PLN (6 982 zł/m2)

6
3
222 m2
2000
15888213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807071 15888213 Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni!Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej ( najlepszej ) części Milanówka.!PARTER : przeszklony salon z wyjściem na zielony ogród- kuchnia z jadalnią- WC- prze...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 950 000 PLN (11 963 zł/m2)

5
2
163 m2
2022