• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Kajetany Rolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rolna i Kajetany

Znaleźliśmy 2,538 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15504556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030408 15504556 Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w słonecznej i kameralnej okolicy Pułtuska leżącego na skraju Puszczy Białej. Nieruchomość ta usytuowana jest w doskonałej lokalizacji tego miasta i rozciąga się na 3 kondygnacje, oferując 3 pokoje, 2 garderoby, du...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

620 000 PLN (2 897 zł/m2)

4
2
214 m2
1990
15417502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18075726 15417502 Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Góraszka.Na powierzchnię 121,52 m2 składa się:Parter: pokój dzienny, kuchnia, łazienka, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze.Piętro: trzy sypialnie, łazienka.Do dyspozycji nowych właścicieli jest og...

Góraszka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

950 000 PLN (7 818 zł/m2)

4
2
121.52 m2
2023
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15897131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995585 15897131 Nowoczesny dom wolnostojący 181 m² Garaż Duża działka 1000 m² Bronisławów Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 181 m², położony na dużej działce o powierzchni około 1000 m² w spok...

Bronisławów (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 050 000 PLN (5 801 zł/m2)

5
2
181 m2
2026
15895639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962056 15895639 Wyjątkowe siedlisko z dostępem do rzeki – natura, prywatność i ogromny potencjał inwestycyjnySą miejsca, które po prostu spełniają określone potrzeby… i są też takie, które budzą emocje od pierwszego momentu. Ta nieruchomość należy właśnie do tej dru...

Długosiodło (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

828 999 PLN (16 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991