• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Jaworowa Fantazyjna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jaworowa i Fantazyjna

Znaleźliśmy 2,552 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002