• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Iwowe

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Iwowe

Znaleźliśmy 2,561 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15727815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa drewniane domy na jednej posesji 24724277 15727815 Na sprzedaż 2 wolnostojące domy 2-kondygnacyjne 350 m2  i 100 m2 z 2002r., na działce 7100m2, Leszno.Doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Znakomicie sprawdzi się również na pensjonat, placówkę medyczną...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

6 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

7
-
450 m2
2002
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15262530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14127796 15262530 Na sprzedaż 5-pokojowy dom-bliźniak o pow. użytkowej 164,4 m2 , na działce o pow. 504 m2 , zlokalizowany w Siedliskach w gminie Piaseczno. Nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. W okolicy Park Zdrojowy w Kon...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 618 920 PLN (9 871 zł/m2)

5
1
164 m2
2022
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15891381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896588 15891381 Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem.Na terenie nieruchomości znajdują się dwa niezależne domy mieszkalne, przeznaczone d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
164 m2
2004