• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 89

15764815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454917 15764815 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment środkowy o powierzchni 104 m², na działce 180m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

899 000 PLN (8 644 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15840387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774640 15840387 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15858409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149405 15858409 Na sprzedaż kamienica o powierzchni całkowitej 90 m² (powierzchnia mieszkalna 80 m²), położona na działce o powierzchni 168 m². Budynek wykonany z czerwonej cegły, z dachem pokrytym papą oraz dachówką bitumiczną. Nieruchomość podłączona jest do ogrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
90 m2
1936
15840382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774643 15840382 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15895189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27960663 15895189 Do sprzedania budynek ostatni segment w tej inwestycji. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Ostatnie takie miejsce w Grodzisku - dużo zieleni , nowa budowana droga , ślepa ulica.Odległości : Stawy Walczewskiego , restauracje, przedszkole 1,2 km, szkoła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

879 000 PLN (8 215 zł/m2)

4
-
107 m2
2025
15896741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988192 15896741 Promocja!!Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy !Blisko do WKD oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Parter:-wiatrołap-korytarz-wc- salon+kuchnia-garażPiętro:-4 sypialnie - łazienkaLokali...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (7 992 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
14423181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2732920 14423181 Historyczny kompleks trzech zabudowań dla konesera, indywidualisty lub artystycznej duszy. Budynek mieszkalny, wolnostojący, niepodpiwniczony, trzykondygnacyjny (parter, piętro, poddasze). Wybudowany pod koniec XIX w. Liczne ozdoby architektoniczne e...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 799 000 PLN (9 885 zł/m2)

3
1
182 m2
1876
15780424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801571 15780424 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

745 000 PLN (9 198 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15872449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27493740 15872449 Do sprzedaży dom w Czarnym Lesie przy ul. Limbowej 8, utrzymany w stylu angielskiej willi, dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1511 m2, o wymiarach 25m x 60,5m. Dom wybudowany w technologii RBS Royal Building System. Powierzchn...

Grodzisk Mazowiecki (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (7 871 zł/m2)

5
-
202 m2
2007