• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 94

15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15780424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801571 15780424 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15574345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21625657 15574345 NOWA INWESTYCJA W GRODZISKU MAZOWIECKIM Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej, osiedle 20 lokali w zabudowie bliźniaczej.Nieruchomość w stanie developerskim o powierzchni użytkowej 115 m2 plus garaż 20 m2.Parter o powierzchni 60 m2, poddasze o po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

945 000 PLN (7 000 zł/m2)

6
3
135 m2
2026
15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 760 000 PLN (10 476 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15864563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269246 15864563 Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.Rozkład...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
1
96 m2
2025
15826986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26783345 15826986 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Układ pomieszczeń:-przestronn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15858409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149405 15858409 Na sprzedaż kamienica o powierzchni całkowitej 90 m² (powierzchnia mieszkalna 80 m²), położona na działce o powierzchni 168 m². Budynek wykonany z czerwonej cegły, z dachem pokrytym papą oraz dachówką bitumiczną. Nieruchomość podłączona jest do ogrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
90 m2
1936
15840391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774641 15840391 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni blisko 130m2.Na parterze znajduje się przestronny salon oraz częściowo otwarta kuchnia, które razem tworzą powierzchnie aż 42m2. W kuchni zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD. Na parterze jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 289 000 PLN (8 829 zł/m2)

5
1
146 m2
2024
15847277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26905888 15847277 Szukasz przestrzeni, ciszy i domu, który urządzisz dokładnie tak jak chcesz? Ten dom daje Ci ogromne możliwości.Na sprzedaż nowoczesny, przestronny, dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim, położony na dużej działce 1600 mkw. w miejscow...

Grodzisk Mazowiecki (Janinów) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (6 906 zł/m2)

3
1
181 m2
2021
15877586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573988 15877586 Na sprzedaż atrakcyjny budynek o powierzchni 650 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, urzędów, banków oraz komunikacji miejskiej. Dworzec PKP i ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

5
2
650 m2
1993
15292255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14949810 15292255 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania.Układ:6 pokoi, kuchnia, 2 łazienkipiwnica ok. 120 m (pralnia, spiżarnia, łazienka, 3 pomieszczenia)Atuty:...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 900 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
300 m2
2004