• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Brwinów

Znalezionych ofert: 23

15892358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898492 15892358 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) położony w spokojnej części Brwinowa (w trakcie budowy)Nieruchomość o powierzchni 142 m2 usytuowana jest na działce 450 m2 idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, prz...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 349 000 PLN (9 500 zł/m2)

5
2
142 m2
2026
15871006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451923 15871006 Borki lub Wille Borki dzielnica willowa położona pomiędzy Podkową Leśną a drogą wojewódzką 719, administracyjne należąca do Brwinowa.Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 na działce o powierzchni ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

7
3
233 m2
1982
15883903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27684516 15883903 Na sprzedaż dom z potencjałem – klimatyczna część Brwinowa!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Brwinowa. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, pry...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

898 000 PLN (6 193 zł/m2)

6
1
145 m2
1955
15651141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23330003 15651141 Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części BrwinowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Brwinowa. Nieruchomość łączy komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

6
3
200 m2
-
15886003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745245 15886003 Dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 144 m2, usytuowany w Brwinowie na ogrodzonej działce o powierzchni 500 m2.Energooszczędne rozwiązania: pompa ciepła (Auratsu 8 KW) + panele fotowoltaiczne o mocy 5 kWPARTER: - wiatrołap, - salon z jadalnią ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

6
2
144 m2
2026
15879169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27610520 15879169 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) w spokojnej, zielonej części Brwinowa.Nieruchomość o powierzchni 142 m2 położona jest na działce 600 m2. PARTER:- przestronny salon z jadalnią (24,59 m) z bezpośrednim wyjście...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 349 000 PLN (9 500 zł/m2)

6
2
142 m2
2026
15781634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832194 15781634 Do sprzedania dom wolnostojący typu dworek w stylu francuskim.Nieruchomość o powierzchni 247 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 m2.Dojazd cicha droga gminna asfaltowa, wszystkie media miejskie podłączone do budynku, pięknie zagospodarowa...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 150 000 PLN (8 704 zł/m2)

6
3
247 m2
1995
15878716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27597031 15878716 Oferuję połowę bliźniaka z możliwością zakupu także drugiej części co może stanowić doskonałą propozycję dla pary przyjaciół bądź rodziny. Został zaprojektowany z myślą o wysokim standardzie i niskich kosztach utrzymania. Dlaczego?Inwestor postanowił...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

6
2
144 m2
2026
13353724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 88366 13353724 Nowy budynek z pełnej ceramiki o pow użytk. ok.600 m2 na działce 2500 m2 z pięknym ogrodzeniem klinkierowowym. Dom składa się z salonu z kominkiem, 6 sypialni, gabinetu, biblioteki, kuchni, aneksu jadalnego, spiżarni, sali bilardowej, pom. night club...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
-
600 m2
2004
15572189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21584587 15572189 Dom w Brwinowie – idealny dla rodziny!Na sprzedaż przestronny, nowy dom jednorodzinny o powierzchni 143,5 m², zlokalizowany na nowym osiedlu w Brwinowie. To wyjątkowe miejsce cechuje się niską zabudową, spokojną okolicą i przyjaznym sąsiedztwem.Opis ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 499 000 PLN (10 483 zł/m2)

4
2
143 m2
2022
15417537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076190 15417537 Gratka dla miłośników polskiego budownictwa z ubieglego wieku.Posiadłość z dużą (ponad 3350 m2) działką w świetnej lokalizacji.Pierwotnie dom jednopokoleniowy, zaadaptowany na dwupokoleniowy-Kuchnia i łazienka na parterze i na piętrze.Możliwość zamia...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 180 000 PLN (11 179 zł/m2)

5
2
195 m2
1934
15840524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26777512 15840524 Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o ogromnym potencjale, położona w podwarszawskim Brwinowie. Ten nietuzinkowy dom oferuje blisko 177 m² w pełni wykończonej powierzchni użytkowej na parterze oraz dodatkowe 162,2 m² na piętrze, które dzięki oddzielnemu...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 100 000 PLN (5 012 zł/m2)

4
3
419 m2
2015