• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Żabieniec Graniczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żabieniec i Graniczna

Znaleźliśmy 2,565 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 136 m2/700m2 Słomczyn gmina Konstancin 27851706 15889483 SPRZEDAŻ LOKAL 135,53 m2  W DOMU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM SŁOMCZYN I GM. KONSTANCIN - JEZIORNA 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,53 m2, na działc...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 149 000 PLN (8 511 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15896443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27980236 15896443 Wolnostojący dom na działce 900m2. Parter: salon, kuchnia, 2 pokoje, dwie łazienki. Na I piętrze są 4 pokoje, łazienka i II piętrze 3 pokoje, łazienka. Parter jest wykończony w wysokim standardzie jak na zdjęciach, pozostałe piętra(I i II) są do wyko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (14 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1995
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999
15840758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785589 15840758 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 355,8 mkw. z działką 1732 mkw.- Jabłonna (zielona okolica, blisko Warszawy)Dom z 2010 r., łączący klasykę z nowoczesnością, według indywidualnego projektu. Spokój, zieleń i szybki dojazd do WarszawyLegionowa. Wszys...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

3 499 000 PLN (9 856 zł/m2)

6
3
355 m2
2010
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015