• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Świętochów Mszczonowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świętochów i Mszczonowska

Znaleźliśmy 2,558 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15856415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27089784 15856415 Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, oferując mieszkańcom wygodę życia w spokojnym otoczeniu. To idealne mi...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 375 000 PLN (8 703 zł/m2)

5
2
158 m2
2002
15182697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 11894696 15182697 Do sprzedania dom o powierzchni138m.kw. w zabudowie bliźniaczej , posadowiony na działce o powierzchni ok.460m.kw. Nieruchomość do sprzedania w stanie deweloperskim.Rozkład pomieszczeń.Parter- salon z aneksem kuchennym 36m , garaż 18m , korytarz , ho...

Lesznowola (Lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 400 000 PLN (10 145 zł/m2)

5
-
138 m2
2023
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015
15871471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470316 15871471 WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ Z POTENCJAŁEM STAJNI RYCZOŁEK, GM. KAŁUSZYNSzukasz miejsca, które łączy sielski spokój z doskonałym dojazdem do stolicy? A może marzysz o własnej stadninie koni lub agroturystyce? Ta nieruchomość w miejscowości Ryczołek (gmina K...

Ryczołek (Mazowieckie, gm. Kałuszyn)

1 690 000 PLN (11 986 zł/m2)

3
1
141 m2
2006
15871469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470162 15871469 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 233,55 m² położony na działce o powierzchni 1078 m² w miejscowości Pieścirogi Nowe.Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do infrastruktury oraz komunikacji, w pobliżu stacji kolejow...

Nowe Pieścirogi (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

1 000 000 PLN (4 255 zł/m2)

8
-
235 m2
2025
15684509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906646 15684509 Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m² Twój dom w mieście, blisko naturyTen przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Białołęki oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia prywat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (13 688 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
15890642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882864 15890642 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15882496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27665328 15882496 Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni gruntowej 7158m2, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wężyki, gmina Rybno, powiatu sochaczewskiego. Lokalizacja ta oferuje doskonałe warunki do zamieszkania dla rodzin, z łatwym dostępem do lokalnych...

Wężyki (Mazowieckie, gm. Rybno)

399 000 PLN (2 418 zł/m2)

11
-
165 m2
1970
15553808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21057828 15553808 Wyjątkowa okazja nabycia domu w pożądanej lokalizacji warszawskich Bielan. Mało jest podobnych ofert, które mogłyby zadowolić zarówno osobę prywatną, inwestora, firmę. Nieruchomość bowiem ma ogromne potencjały jeśli chodzi o adaptację. Aktualnie dom ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 000 PLN (13 689 zł/m2)

5
1
431 m2
1938
15848182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26934933 15848182 Dom piętrowy w spokojnej okolicy, otoczony malowniczym lasem sosnowym.PARTER:- salon z otwartą kuchnią oraz toaleta dla gości.- sypialnia na parterze z własną łazienką.- Z salonu wyjście na duży taras otoczony szklanymi barierkami. Taras wyposażony j...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 770 000 PLN (19 681 zł/m2)

4
-
191.56 m2
-
15848153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26934913 15848153 Projekt domu z bazy Muratora Przemyślany - wersja podstawowa.Budynek wybudowany w 2013 roku.Stan gruntów uregulowany - własność.Dom o powierzchni 123,1m2 + garaż 17,8m2, posadowiony na działce o powierzchni 2000m2.Układ pomieszczeń:- oddzielna kuchni...

Łęka (Mazowieckie, gm. Stanisławów)

1 100 000 PLN (8 936 zł/m2)

4
-
123.1 m2
2013