• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Łubna Alternatywy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łubna i Alternatywy

Znaleźliśmy 2,563 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15895191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27960953 15895191 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15852232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA | Dom nr 12 27026502 15852232 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15852231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod klucz | REZERWACJA| Dom nr 12 27026501 15852231 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. --- REZERWACJA ---Dom wykończony pod klucz. W cenie zawarte jest pełne wyposażenie. Rynek pierw...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 280 000 PLN (12 308 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15894707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948436 15894707 Największym luksusem staje się dziś przestrzeń – a tutaj możesz zdecydować, ile jej naprawdę chcesz. Odkryj na nowo sielski dom z prywatnym ogrodem w sercu Białołęki, teraz z możliwością powiększenia działki! Jedne domy robią wrażenie metrażem, inne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 000 PLN (9 375 zł/m2)

7
3
336 m2
2008
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680443 15883858 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, Energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 438 m2 położony na kameralnym osiedlu w Dąb...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (12 525 zł/m2)

4
-
206.78 m2
2024
15535122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20715578 15535122 Sprzedam atrakcyjną nieruchomość położoną w m. Słupia, gm. Szczutowo, pow. sierpecki W odległości około 250 m od jezior szczutowskiego Nieruchomość składa się z czterech działek o numerach 214; 202; 203 i 2013 - sprzedaż w całości, ogrodzonych, ...

Słupia (Mazowieckie, gm. Szczutowo)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

5
-
73 m2
-
15895215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960771 15895215 Syndyk masy upadłości Henryka Fawera – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s2972025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 12 w prawie własności zabudowanej n...

Krzeczanowo (Mazowieckie, gm. Siemiątkowo)

61 400 PLN (602 zł/m2)

1
-
102 m2
-
15895216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960770 15895216 Syndyk masy upadłości Marty Zagajewskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s1972025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości ½ w prawie własności zabudowane...

Słubice (Mazowieckie, gm. Słubice)

83 200 PLN (562 zł/m2)

4
-
148 m2
-
15565765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21464856 15565765 Atrakcyjny dom na sprzedaż, zlokalizowany na warszawskim Wawrze, w dzielnicy Wawer Las, w bliskim sąsiedztwie Gocławia.DOM wybudowany w 2015 r.Powierzchnia domu -230 m2, użytkowa bez tarasów-202 m2. Powierzchnia działki to 605m2.Dom posiada 4 pokoje ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (17 391 zł/m2)

5
-
230 m2
2015