• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Łady Irgi

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łady i Irgi

Znaleźliśmy 2,560 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15895793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962747 15895793 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważni...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 376 zł/m2)

4
2
156.68 m2
2025
15895717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962746 15895717 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważn...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 975 zł/m2)

4
2
142.09 m2
2025
15895520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962209 15895520 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 280 m², położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 9000 m² (0,9 ha) w miejscowości Świdno (gmina Mogielnica, powiat grójecki).Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób ceniących cis...

Świdno (Mazowieckie, gm. Mogielnica)

648 000 PLN (2 314 zł/m2)

4
2
280 m2
1974
15895445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962208 15895445 Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Czerska blisko terenów rekreacyjnych i jeziora Czerskiego. To ...

Czersk (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

885 000 PLN (5 531 zł/m2)

6
2
160 m2
1990
15895250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sierzchów | dom parterowy 136,5m2 | działka 675m2 27961232 15895250 950 000 zł DOM PARTEROWY 136,5 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 675 M2 SIERZCHÓW I GM. GÓRA KALWARIABEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIKameralna inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy.Przedm...

Sierzchów (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

950 000 PLN (5 828 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 990 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIOferowany dom jest w niższym standardzie- bez utwardzeń i zaadaptowanego poddasza....

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022