• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Wolica

Znalezionych ofert: 22

15449746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod Warszawą, Wolica 18816857 15449746 ENGLISH BELOWNa sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Wolica pod Warszawą. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka - przylegający ścianą garażu do garażu drugiej połowy domu. Doskonała propozycja dla osób pracujących w Warszawie lub po...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (9 086 zł/m2)

4
2
220 m2
2004
15859219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27165202 15859219 Atrakcyjna, ogrodzona działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości- Wolica.Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich niezbędnych mediów miejskich prąd, gaz, wodociąg oraz kanalizacja znajdują się w drodze bezpośrednio przy ...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

490 000 PLN

-
-
1456 m2
-
14853991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3443390 14853991 Na sprzedaż działka w Wolicy o powierzchni około 5700m2 i wymiarach 86x79m Działka posiada MPZP o przeznaczeniu MN- mieszkaniowymMedia: kanalizacja, woda, gaz, prąd Szybki dojazd do Warszawy dzięki trasie S8, dojazd od strony Al. Katowickiej - 150m.A...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 550 000 PLN

-
-
5678 m2
-
15531565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20630559 15531565 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę bliźniaczą.Grunt objęty MPZP: zabudowa mieszkaniowo-usługowa.- powierzchnia biologicznie czynna 50% (1758 m2),- powierzchnia zabudowy 40% (1406 m2), - maksymalna intensywność 0,8- maksymalna wysokość zabudow...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 110 000 PLN

-
-
3516 m2
-
15765423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25470400 15765423 Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Wolica, gm. NadarzynDziałka o wymiarach 3923 m, położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną.Teren równy, gotowy do zabudowy.MEDIA:- prąd na działce - woda i kanalizacja na działce- gaz o...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

500 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15192269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12162630 15192269 Działka o doskonałym położeniu przy drodze gminnej, z pełnym dostępem do wszystkich mediów w przyległej ulicy.Teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Lokalizacja zapew...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

650 000 PLN

-
-
1588 m2
-
15721880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24608632 15721880 Dom z 2018 r. w miejscowości Wolica – między Józefowem a BłoniemLokalizacja: Wolica – spokojna okolica z szybkim dojazdem do Józefowa, Błonia i WarszawyPowierzchnia całkowita: 120 m²Powierzchnia użytkowa: 101 m²Powierzchnia działki: 500 m²Opis nieruc...

Wolica (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 100 000 PLN (9 167 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15708443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24341021 15708443 Działka budowlana w Wolicy idealne miejsce na Twój nowy dom!Najważniejsze atuty działki: Przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Możliwość zabudowy:- do 2,5 kondy...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

600 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15564831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21443152 15564831 Do sprzedania piękna , foremna działka w Wolicy.Działka ma kształt lekkiego prostokąt o wym. 39m x 33,5m x 39,5m x 33 i jest płaska.Przy działce wszystkie media ( gaz , prąd , woda , kanalizacja ).Wokół budują się i są nowe domy.Niedaleko las Młochow...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

693 000 PLN

-
-
1300 m2
-
14714561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania dom wolnostojący 380 m2 w Wolicy 169420 14714561 Do sprzedania w Wolicy parterowy dom wolnostojący 380 m2 , na działce 2400 m2, 5 pokoi, 2 łazienki , otwarta kuchnia, umeblowany, ogrzewanie własne gazowe, garaż na 3 samochody, dodatkowo możliwość parkowania na podwórku, duży zadbany ogród, KW bez o...

Wolica, Ogrodowa

2 200 000 PLN (5 789 zł/m2)

5
2
380 m2
1995