• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 744

15889326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27847324 15889326 Mam przyjemność zaprezentować dwu pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji w sercu Warszawy na ulicy Bonifraterskiej 15. Odległość od Rynku Nowego Miasta 750 m, Rynek Starego Miasta 1,2 km, Ogród Krasińskich 500 m, Rynek Nowego Miasta 850 m, Ryne...

Warszawa (Śródmieście), Bonifraterska

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1957
15849997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26985113 15849997 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15890497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878611 15890497 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (13 385 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15850741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27005384 15850741 Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią.Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest przygotowane dla nowego właściciela.Zorientowane na dwie strony: kuchnia z dużym oknem na północny-zachód a pokój dzienny oraz sypialnia na południowy-ws...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (19 295 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15868046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363419 15868046 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15866588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Przedsprzedaż | 205 m2 27320953 15866588 PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO U NASINFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: 4 segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: 133,25 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 71,48 m²Powierzchnia całkowita: 204,73 m²Powierzch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (12 023 zł/m2)

6
3
133 m2
2027
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15887128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE I PO REMONCIE I MOKOTÓW 27778165 15887128 Kompaktowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne pod wynajem lub pierwsze „M”INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Artura Malawskiego 5Metraż: 38,6 m²Piętro: parterCena: 730.000 złCzynsz: ok. 650 zł z zaliczkami ( przy dwóch osobac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1969