• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 738

14587537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24576 14587537 Działka pod prowadzenie działalności gospodarczej w okolicy ulicy Ostródzkiej Działka rolna pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo-przemysłowe Warszawa Białołęka okolica Ostródzkiej. Powierzchnia 2235 m2.Zgodnie z decyzją podziałową na dział...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (402 zł/m2)

-
-
2235 m2
-
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15521927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20430850 15521927 Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł m-cMarzysz o luksusowym domu, który łączy bliskość natury z wygodą miejskiego życia? Ten unikalny dom, zaprojektowany z myślą o komforcie i elegancji, spełni wszystk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

8
1
290 m2
2005
15799436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26186777 15799436 Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha OazaOdkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje się przy ul. Kolady, w bliskim sąsiedztwie serca biznesowego Mokoto...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1964
15890420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27877140 15890420 Działka o powierzchni 1.700 metrów kw. (wymiary ok. 19 metrów na ok. 90 metrów), położona w Warszawie - dzielnicy Bielany, okolice ul. Pułkowej i Heroldów. Działka leży na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego. PZP . 1 Przeznac...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN

-
-
1700 m2
-
15889002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27840318 15889002 Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że „to może być to”. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta — mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, funkcjonalność i lokalizację, o której trudno mówić inacze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 900 PLN (13 262 zł/m2)

4
-
113.1 m2
1998
15888853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830508 15888853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23E z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji Osiedle Sakura . Nazwa „Sakura” w jęz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2013
15833941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park 26717372 15833941 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej okolicy warszawskiego Ursynowa, przy ul. ul. Kajakowa 4. To idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (11 759 zł/m2)

2
1
54 m2
1952
15739600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miasteczko Wilanów- M3, balkon, Ip, 2x m.postojowe 24936355 15739600 OFERTA BEZPOŚREDNIA (grzecznościowa), biuro nie pobiera prowizji.Tel. bezpośrednio do właściciela mieszkania: 516*297*162Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1-szym piętrze bloku z 2012r. w Miasteczku Wilanów, prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (18 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15890377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876022 15890377 Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres.Ta oferta zdecydowanie do nich należy – i puszcza do czytelnika oko już od pie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (22 651 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15591795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w świetnej lokalizacji na Twój biznes! 22015482 15591795 Lokal usługowy 63 m² na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes!Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców!Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni komfort zarówno Tobie, jak i Twoim klientom? Oferujemy nowoczesny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

3
-
63 m2
2011