• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 760

15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15890108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868923 15890108 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na 4 p. w Warszawie, dzielnicy Białołęka,przy ulicy Światowida.Składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym- sypialni z garderobą- łazienki z prysznicemdodatkowo do miesz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
38 m2
2000
15885054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716130 15885054 Atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na loggie , dwóch sypialni, kuchni, łazienki, WC hallu. Dodatkowym atutem j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 233 000 PLN (20 213 zł/m2)

3
1
61 m2
2008
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15860747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183926 15860747 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,2 m², położone na 1. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2006 roku, na osiedlu Ogrody Wiślane przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wewnętrznej części osiedla, z wi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 460 zł/m2)

2
-
63 m2
2006
15728709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24751182 15728709 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone w urokliwej dzielnicy Wola, przy ulicy Szlenkierów w Warszawie. 2 osobne pokoje, kuchnia,  łazienka, przedpokój.Wymieniona elektryka, piony wodno-kanalizacyjne, okna plastikowe.Mieszkan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15330125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15986387 15330125 Przestronna, 4-kondygnacyjna nieruchomość gotowa do wprowadzenia Budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o 4 kondygnacjach (w tym poddasze użytkowe) z garażem w bryle budynku o powierzchni mieszkalnej 221,17. Wybudowany w latach 80...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (9 276 zł/m2)

5
2
221 m2
1980
14587537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24576 14587537 Działka pod prowadzenie działalności gospodarczej w okolicy ulicy Ostródzkiej Działka rolna pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo-przemysłowe Warszawa Białołęka okolica Ostródzkiej. Powierzchnia 2235 m2.Zgodnie z decyzją podziałową na dział...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (402 zł/m2)

-
-
2235 m2
-
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15521927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20430850 15521927 Mądry dom z basenem o powierzchni 290m2 z kosztami utrzymania na poziomie 1500,00 zł m-cMarzysz o luksusowym domu, który łączy bliskość natury z wygodą miejskiego życia? Ten unikalny dom, zaprojektowany z myślą o komforcie i elegancji, spełni wszystk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

8
1
290 m2
2005
15799436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26186777 15799436 Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha OazaOdkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje się przy ul. Kolady, w bliskim sąsiedztwie serca biznesowego Mokoto...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1964
15890420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27877140 15890420 Działka o powierzchni 1.700 metrów kw. (wymiary ok. 19 metrów na ok. 90 metrów), położona w Warszawie - dzielnicy Bielany, okolice ul. Pułkowej i Heroldów. Działka leży na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego. PZP . 1 Przeznac...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN

-
-
1700 m2
-