• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 222

15868588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27386762 15868588 Sprzedam lokal usługowy na Wilanowie, dobra lokalizacja✔ lokal na parterze✔ witryny od chodnika✔ nowe budownictwo✔ dobrze widoczny lokal usługowy w dobrym punkcie WilanowaZdjęcia poglądowe, nie przedstawiają sprzedawanego obiektu. Szczegółowe informa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 188 890 PLN (19 899 zł/m2)

1
-
110 m2
-
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15886624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witryną oraz dwoma niezależnymi wejściami 27763026 15886624 Na sprzedaż lokal 189,4 m2 z witrynami w parterowym budynku z 2001r., Wilanów Wysoki.Witryny od strony ulicy, dwa niezależne wejścia, super na działalność medyczną, salon beauty, biuro rachunkowe, kancelarię, pracownię projektową, gabinety terapeutyc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 443 260 PLN (12 927 zł/m2)

7
-
189 m2
-
15800422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z ogródkiem, parking 26213949 15800422 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 88,64 m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie.Sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (24 659 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15797575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią 26153784 15797575 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 43m2, piętro 23 z windą, w budynku z 2019 r., Wilanów, Zawady.Stan do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon: szafa w zabudo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (17 651 zł/m2)

2
-
43 m2
2019
15392111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zainwestuj w działki w Powsinie 17527701 15392111 Do kupienia trzy działki o łącznej powierzchni 4578m2, położone w Powsinku, na wschód od ulicy Przyczółkowej.Zakup inwestycyjny, jako lokata kapitału.Działki sklasyfikowane jako łąki. Szerokość każdej działki to ok. 14m, łączna długość trzech działek...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 197 440 PLN

-
-
4578 m2
-
15379023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe do wprowadzenia się, jest KW 17231624 15379023 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 94,39 m2, piętro 15 bez windy w budynku z cegły z 1996 roku, Wysoki Wilanów.Mieszkanie w kameralnym budynku, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny, na cichą działalność jak np. gabinet lub pod wynajem długo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 379 000 PLN (14 670 zł/m2)

3
2
94 m2
1996