• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 323

15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15765256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467881 15765256 Elegancka rezydencja w otoczeniu lasu Wawer, Radość, WarszawaWyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i wysoką jakość wykonania. Dom położony jest w zielonej części Wawra, w otoczeniu lasu i okazałych willi, na dużej, ładnie z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 000 PLN (10 817 zł/m2)

6
4
453 m2
2012
15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15877231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563261 15877231 Dzielnica Wawer jest doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Oferta tego domu będzie doskonałym rozwiązaniem nawet dla dużej rodziny. Segment środkowy na niewielkiej działce, położony jest w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego, który zapewni szybki doj...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (7 371 zł/m2)

6
2
175 m2
2006
15865561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27303627 15865561 Działka budowlana 1375m2.Ok. 800m Szkoła Podstawowa, Przedszkole i sklepy.Ok.500m pętla autobusowa Gocław oraz wjazd na trasę Siekierkowską.Działka ogrodzona.Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja przy ulicy.Teren objęty MPZP. Oznaczony symbolem MNU, co...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 448 000 PLN

-
-
1375 m2
-
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15861558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27208129 15861558 Działka budowlana o powierzchni 1477 m².Długość: 54 m, szerokość: 27 m.Dojazd: utwardzony.Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz.Dzialka objęta MPZP, z dostępem do wszystkich mediów (w tym woda i kanalizacja). Do działki doprowadzone są 2 przyłącza prąd...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN

-
-
1477 m2
-
15863142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27239381 15863142 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (13 742 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15872157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27487481 15872157 Cicha, zlokalizowana wśród zieleni działka w Wawrze , niedaleko stacji kolejowej Falenica. Działka w kształcie czworokąta o bokach 21 i 22,5 m oraz długości 46 m. Dojazd drogą utwardzoną 150 m do asfaltu. Prąd na działce, gaz w drodze. Woda 150 m od ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN

-
-
1004 m2
-
15812858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26547357 15812858 Działka położona w Wawrze - Nadwiślu , w dobrej i cichej lokalizacji, blisko sklepy (Biedronka, Żabka), plac zabaw z kawiarnią, dobre połączenie do centrum Warszawy i na Wilanów zarówno transportem publicznym (300m do przystanku ZTM i ok. 3,5km do st...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN

-
-
750 m2
-
15684300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23905403 15684300 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (8 841 zł/m2)

7
2
138 m2
2025