• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 252

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15893041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899828 15893041 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości to 43 m2 w tym (mieszkanie 40,8 m2 plus piwnica 2,2 m2)Po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15877561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro 27573029 15877561 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej.Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku po modernizacji.Na powierzchnię 46m2 składa się:- salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1974
15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15891398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896620 15891398 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

612 000 PLN (11 482 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1976
15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009
15889936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864656 15889936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-Salon,-Sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 400 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15890652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882891 15890652 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. KrzewnejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 833 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15889216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845999 15889216 3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:Salonu.Kuchni.Przedpokoju.Łazienki.BalkonPiwnica o powierzchni 2,1 m2.C...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1970