• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 872

15582866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21835591 15582866 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję na prestiżowym Mokotowie Górnym przy ulicy Orkana w stylu willowym.Apartamenty Orkana to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta. Pozwól sobie na luksus pos...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 789 472 PLN (31 807 zł/m2)

4
-
119.14 m2
2024
15818426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633077 15818426 Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1936 roku ponadczasowa elegancja i funkcjonalność. Na zewnątrz i wewnątrz budynku zachowane oryginalne przedwojenne elementy.Przestronne 68 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku. To propoz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

3
1
68 m2
1936
15827008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633293 15827008 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem Mokotów. Zdjęcia pokojów mają charakter poglądowy i przedstawiają wizualizację możliwego wykończenia.Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m², położone na parterze nowej inwestyc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (17 692 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15821341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633147 15821341 Na sprzedaż absolutnie unikatowa nieruchomość dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 250 m², położony na 4. i 5. piętrze przedwojennej kamienicy z 1935 roku z windą. Układ, przestrzeń i styl jakich nie oferują współczesne inwestycje. Takie nieruc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (12 800 zł/m2)

5
3
250 m2
1935
15860127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27181406 15860127 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na warszawskim Górnym Mokotowie, między ulicami Stanisława Żaryna i św. Andrzeja Boboli, którą stanowi działka gruntu ok. 810 m² zabudowana parterowym obiektem o powierzchni 195 m² krytym spadzistym dachem....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
240 m2
-
15706588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24305005 15706588 *** PEREŁKA WŚRÓD WARSZAWSKICH NIERUCHOMOŚCI ***Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m², położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli a Stanisława Żaryna (Eko Park). Nieruchomość jest zabudowana pochodzącą z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN

-
-
811 m2
-
15811304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26431023 15811304 ...::: Mokotów nowoczesne osiedle niska zabudowa balkon lub taras etap VI 2026 ::...0% od KupującegoPierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową, jako pierwsze osiedle mieszkaniowe w Polsce zostało odznaczone międzynarodowym, ekologiczn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 520 000 PLN (24 615 zł/m2)

5
2
143 m2
2026
10594150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80619 10594150 Teren o pow. 2,3 ha, nie objęty MPZP, plan po wyłożeniu. Założenia planu : - intensywność zabudowy 0,6 - wysokość zabudowy 12 m, do 3 kondygnacji - pow. biologicznie czynna 70% - pow. zabudowy 25% Przeznaczony pod zabudowę: - sport, rekreacja, oświa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

92 000 000 PLN

-
-
23000 m2
-
11355065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 392519 11355065 Dom na Mokotowie pod Skocznią, po generalnym remoncie i podwyższonym standardzie.Parter: salon 45 m2 + kuchnia 16 m2 (urządzona w nowoczesne meble) - podłoga podgrzewana marmurowa i granitowa, WC, holl, pokój, wyjście na taras 35 m2.Piętro: ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 000 PLN (10 249 zł/m2)

5
3
361 m2
1992
15807161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26363915 15807161 Działka Inwestycyjna jako lokata kapitału o pow. 2198 m2 leżąca przy ul. Kobylańska nr. ewidencyjny: 20 Mokotów (przy granicy z Wilanów) 1,2 km do brzegu Wisły 250m od działek ROD Wilanów II 7 km od Ścisłego Centrum Warszawy GMINA: DZIELNICA MOK...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

350 000 PLN

-
-
2198 m2
-
13940560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2249569 13940560 Nieruchomość o powierzchni 1100 mkw w centrum miasta, na Mokotowie, z przeznaczeniem biurowym. Do sprzedaży nieruchomość składająca się z dwóch złączonych ze sobą budynków, o łącznej powierzchni użytkowej 1100 mkw.Budynki składają się z czterech kond...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (10 909 zł/m2)

12
3
1100 m2
1990
15847951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26925739 15847951 Do sprzedaży oferowany jest udział 150425990 w prawie użytkowania wieczystego gruntu wraz z udziałem w prawie własności budynku na nim posadowionego. W ramach tego udziału bank korzysta z lokalu biurowo-usługowego usytuowanego na 4 kondygnacjach o łą...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 000 PLN (3 214 zł/m2)

1
-
1462.48 m2
-