• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 225

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15883862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27680445 15883862 OPIS:Absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody i zachody słońca, spokojnie pić kawę o poranku, a do centrum miasta zawozi n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (18 900 zł/m2)

5
-
209 m2
2011
15704669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom dla rodziny lub firmy, metro 24269641 15704669 Do sprzedania 3-piętrowy 8-pokojowy dom szeregowy 262m2 z 1980r., na działce 270m2, Bielany Marymont-Kaskada.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny, dla firmy lub inwestycyjnie pod wynajem. Dom to:= parter 61,34 m2:* gabinet z wyjściem na ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (10 305 zł/m2)

8
-
262 m2
1980
15886034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27746423 15886034 Kluczowe cechy: dom idealnie cichy, słoneczny, trójstronny, taras z zejściem do ogrodu, balkon, do remontu, ładny układ, całkowicie podpiwniczony, dobre sąsiedztwo, kilka minut spacerem do stacji metra Stare Bielany, wspaniałe położenie wśród małych,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 919 000 PLN (16 454 zł/m2)

5
1
177.4 m2
1992
15890651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882897 15890651 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,22m2 składa się z:-Pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (12 359 zł/m2)

3
1
62.22 m2
2025
15849124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958964 15849124 Bielany 3 pokoje z balkonem 46,5 m² Zielona okolica Świetna komunikacjaNa sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wrzeciono (bez windy). Do mieszkania przynależy piwnica....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15553808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21057828 15553808 Wyjątkowa okazja nabycia domu w pożądanej lokalizacji warszawskich Bielan. Mało jest podobnych ofert, które mogłyby zadowolić zarówno osobę prywatną, inwestora, firmę. Nieruchomość bowiem ma ogromne potencjały jeśli chodzi o adaptację. Aktualnie dom ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 000 PLN (13 689 zł/m2)

5
1
431 m2
1938
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15888465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814306 15888465 Mieszkanie o powierzchni 88 m² znajduje się na 8 piętrze. Składa się z:- czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą ścieralności oraz gres.Wymienione instalacje CO i piony wodno k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
2
88 m2
1981
15830459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674135 15830459 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie w sercu Bielan na ul. Kochanowskiego W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. To propozycja dla osób, które cenią estetykę, komfort i spokój zielonej dzielnicy, a jednocześnie chcą mieszkać świ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 640 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1980